Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yıllık Burç Yorumları

Feng Shui Uzm. Zeynep Akçay

FARE BURCU

2013 yıla kadar olmasa da fare burcu kişiler için 2014’te de zorluklar söz konusu. İş hayatında yenilikler olmakla birlikte ancak mantık çerçevesinde hızlı karar vermeleri ile bu olumlu enerjiden faydalanabilecekler. İş arkadaşları ile polemiklere, tartışmalara girmekten kaçınmalılar.

İş hayatında özellikle firma sahibi, yönetici ceo gibi pozisyonlara iseniz hukuki sorunlarla karşılaşma olasılığınız çok yüksek. Güneydoğudaki bu olumsuz enerjiyi 2014 yıllık güncellemesi ile bastırmalılar

MANDA BURCU

Manda burcu için 2014 yılı genel anlamda olumlu bir yıl diyebiliriz. İş hayatında sıkıntılarla sıkça karşılaşabilirler. Mesai arkadaşlarına karşı bu yıl özellikle dikkatli olmalılar. Bazı iyi niyetli olmayan arkadaşlarının, etraflarındaki yanlış kişilerin bu yıl farkına varabilirler. Bu yıl yeni yatırımlara özellikle risk barındıran durumlara karşı temkinli olmalılar. Maddi anlamda ellerinde olanı korumaya yönelmeliler

KAPLANBURCU

İş hayatlarına başarı merdivenlerini çıkmaya başlayacaklar. Ofislerinde ve evlerinin salonlarında gülen buda figürlerini kişisel başarı alanlarına yerleştirmek mükemmel şans getirir. Bu yıl bereket kavanozunu hazırlamaları da mükemmel maddi gelirler çeker. Bekârlar için mükemmel aşk enerjileri mevcut.

TAVŞAN BURCU

Tavşan burçları bu yıl aşta oldukça şanslı bir yıla girdiler mükemmel fırsatlarla karşılaşabilirler. Uzun zamandır sürüncemede kalan işleri istedikleri şekilde neticelenecek

EJDERHA BURCU

Ejderha burcu kişiler bu yıl özellikle maddi anlamda dikkatli olmalılar. Ellerindekini korumaları ilk amaçları olmalıdır. Temkinli para harcaması yapmalılar. Maddi açıdan bereketli bir yıl olmasına rağmen para hızla geldiği gibi gidebilir

YILAN BURCU

Yılan burcu kişiler için koşturması bol bir yıl olacak 2014. Bunun yanında dinlenmeyi ikinci plana atarak solunum rahatsızlıkları ile karşılaşabilirler. Özellikle meyve ve salat tüketimine kış aylarında ağırlık vermeliler. C vitamini kullanımını ihmal etmemeliler.

AT BURCU

At burcu için şanslı bir yıl olmakla birlikte seyahatlerinde dikkatli olmalılar, terslikler, aksiliklerle karşılaşabilirler.

At burcu kişiler özellikle erkekler için gece hayatına ilgi oldukça artacak bu yüzden dikkatli olmalılar

KEÇİ BURCU

2014 yılı Keçi burcu için de şanslı bir yıl denebilir. Yeni finans kaynaklarına sahip olacaklar. Yeni adımlar başarıyı getirecek.

MAYMUN BURCU

Maymun burçları için de mükemmel bir 2014.Geçen yıla göre oldukça şanslı. Bu yıl özellikle maymun burcuna bol bol seyahat uyumlu ilişkiler ve yeni maddi kazanç kapıları getiriyor maymun burcu kişiler 2014 güncellemesini yaparak şanslarını ikiye katlayabilirler.

HOROZ BURCU

Horoz burcu kişiler 2014 de sosyal aktivitelere sosyal yaşama biraz dinginlik getirmeliler. Evraklarla imza ile ilgili işlemlerde bu yıl ekstra dikkatli olun sindirim ve solunum rahatsızlıkları ile karşılaşılabilir.

KÖPEK BURCU

Yeni girişimler ortaklıklar gündeme gelecek. Maddi şansları oldukça yüksek. Zaten oldukça şanslı bir burç olması ile birlikte arkadaşlarına da şans getirirler. Bu yıl kendinize bir iyilik yapın ve etrafınızdaki negatif insanları uzaklaştırın.

DOMUZ BURCU

Domuz burcu için 2014 mükemmel fırsatlar getiriyor ofis ve evlerinde hatta yatak odalarında 2014 güncellemelerini oluşturmalılar. Maddi anlamda şans oldukça yüksek rakipleri karşısında doğru enerjilerle kolaylıkla sıyrılma şansları var.

Feng Shui Uzm. Zeynep Akçay
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup