Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yeni yılda huzur ve barış dileği aşkın önüne geçti

Yeni yılda huzur ve barış dileği aşkın önüne geçti

2016 yılından en çok beklenen huzurlu, barış dolu bir dünya ve sağlık! Yeni yıldan aşk dileyenler ise artık ilişkide ciddiyet arıyor...
5 milyondan fazla üyesiyle Türkiye’nin önde gelen ‘ciddi ilişki ve evlilik’ sitelerinden biri olan eÇift, üyelerine 2016 yılından beklentilerini sordu.Ankete katılanların %30\'u huzur ve barış dolu bir dünya, %20’si evlilik, %5 i aşk, %5\'i para istediğini söyledi. %40\'lık bir oran ise en önemli şeyin sağlık olduğunu, sağlık olmadan diğerlerinin hiçbir anlam ifade etmediğini belirtti. Yeni yıldan aşk dileyenler ise artık uzun ve ciddi bir ilişki beklentisi içinde olduklarını söyledi. Ankete katılanların % 50\'si yeni yılda evlenmek, %48\'i ise ciddi ve uzun süreli bir birliktelik yaşamak istediklerini belirtti. %1\'lik bir kesimse kısa bir ilişki aradığını söyledi.

2016 yılına nasıl ve kiminle girmek isterdiniz sorusuna ise ankete katılanların%80\'i “aile”dedi. Üyelerin %30’u yeni yıla yeni eşleri ve çocukları ile, %50\'sievlenip güzel bir yuva kurmuş olarak, %25\'i sevgilisi ile girmek istediğini söyledi. Ankete katılanların %5\'i ise yeni yıla büyük ikramiyeyi kazanarak girmek istediğini söyledi.
2015-12-03 16:29:00 534 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup