Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yeni İnci'den hamile ve yeni annelere özel konseptler

Yeni İnci'den hamile ve yeni annelere özel konseptler

Hamile kadınlar için hayatı kolaylaştıran çamaşır modelleri hazırlayan Yeni İnci, doğum sonrası annelerin de konforunu düşünüyor.
Modern tasarımlarını ulaşılabilir fiyatlara sunan Yeni İnci, fonksiyonel ürünleriyle de fark yaratıyor. Hamile kadınlar için hayatı kolaylaştıran çamaşır modelleri hazırlayan Yeni İnci, doğum sonrası annelerin de konforunu düşünüyor.

Hamile kadınlar için hareket özgürlüğü ;

Karın bölgesi normal çamaşırlara göre esneyerek genişleyen külot ve atlet seçenekleri hamile kadınların hem rahat hareket etmesini hem de kendileri ve bebeklerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Farklı beden alternatifleriyle 9 aylık hamileli süresince anne adaylarına konfor sunan Yeni İnci, doğumdan sonra da anneleri unutmuyor.

Bebeklerini emziren annelerin de sağlığını ve hassasiyetini düşünen Yeni İnci emzirme sütyenleri, göğüs içi bölgesindeki koton havlu dokusuyla dikat çekiyor. Hem hamilelik hem de doğum sonrası kullanılabilen modeller, emzirme klipsi sayesinde annelere büyük bir kolaylık sunuyor. 80-100 B/C/D beden seçenekleri ile üretilen sütyenler ihtiyacınız olan her bedeni kolaylıkla bulmanızı sağlıyor.  

Testlerle onaylı güvenilirlik;

Beyaz, siyah ve ten rengi seçenekleri bulunan emzirme sütyenleri, Yeni İnci güvencesiyle kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Azo testinden geçmiş ve kanserojen olmadığı ispatlanmış ham maddelerden üretilen Yeni İnci sütyenler, anne ve çocuk sağlığını öncelikli tutuyor.     Yeni İnci emzirme sütyenleriyle siz de konforunuzu artırabilir, aynı anda kendinizi rahat ve şık hissedebilirsiniz.
2016-02-17 13:32:00 826 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup