Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yazı fit geçirmek için geç kalmadınız

Yazı fit geçirmek için geç kalmadınız

Yaz daha bitmedi. Hala bikini giymek için önümüzde uzun günler var.
Bu bahar her zamanki gibi verdiğiniz zayıflama kararınıza da uyamadınız. Şimdi çevrenizde fit hanımları görünce kendinize kızıyor olabilirsiniz. Hiç kızmayın. Hemen harekete geçin ve Esstanbul Güzellik Merkezini arayın. Uzmanlar, kısa sürede istediğiniz görüntüye kavuşmanız için size özel uygulamalarla yardımcı olacaklardır.

Yazın tam da ortasındayız. Hala fit ve selülitsiz bir görüntüye kavuşamadıysanız, çok da geç kalmadınız. Plajlarda bikinili kızları ya da şehirde ince hanımları görünce iç geçiriyorsanız hemen harekete geçmeniz gerekiyor demektir.

Esstanbul Güzellik Merkezi’nde; bölgesel fazla kilolar, sıkılaşma, selülit ve incelme için uygulanabilen güvenilir teknik yöntemleri denemenizi tavsiye ederiz.

Mesela bölgesel yağlarınız için Cool Shape ile sadece 1 saatlik bir seans sonunda 1,5 ile 4 cm arasında incelmeniz mümkün.

Ya da selülitleriniz sizi çok rahatsız ediyorsa; yoğunluğuna ve bölgesine göre;  ESWT / AWT cihazı ya da radyo frekans yöntemi ile bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Ya da istediğiniz  kiloya ulaştınız ama cildinizde sarkmalar oluştu, daha sıkı bir cilt istiyorsanız Power Shape ile diri ve zinde bir bedene kavuşabilirsiniz.

Zahmetsiz, acısız ve ekonomik olan bu yöntemler, tüm dünya starları tarafından da tercih ediliyor.

Ücretsiz muayene için hemen arayın, acısız, ağrısız ve hızlıca sorunlarınıza çözüm üretsinler.

Cool Shape :  1 saatlik bir seansta yağ hücrelerini dondurarak, 1,5 hafta içinde vücuttan doğal yollarla atılmasını sağlar. Kalıcı bir incelme ve vücut şekillendirme yöntemi olan Cool Shape’de, bölgedeki yağlarda % 20 ile % 40 arasında azalma olmaktadır. Ortalama 3 santim incelme sağlayan bu yöntem, ihtiyaç duyulduğunda 1 ay sonra tekrar edilerek incelme oranı artırılabilir.

ESWT / AWT : Selülit tedavisinde FDA onaylı bir yöntemdir. Acısız, iğnesiz, ameliyatsız olan bu yöntem bir ultrason başlığı ile uygulanır. Aynı seansta hem selülitlere, hem bölgesel yağlara etki eder ve sıkılaşma sağlar. Örümcek ağı tipi varislerde de kullanılmaktadır.  

Power Shape : Radyo frekans, kızılötesi ve vakumlama sisteminden  oluşmaktadır. Vücudu sıkılaştırırken cilt kalitesini artırır ve dolaşımı düzenler.
2016-08-23 12:53:00 953 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup