Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yaşamınıza Uyum Getirin

Feng Shui Uzm. Zeynep Akçay

Ev, ofis, mağaza gibi tüm mekânların dekorasyonlarında Feng Shui kullanarak yaşam gayelerimize uygun aktivasyonlar yapabilir, pozitif enerjili ve huzurlu mekânlar oluşturabiliriz. Hayatınızda başarısız olduğunuz, sorunlar yaşadığınız alanlar varsa; Feng Shui kullanarak iyileştirme ve geliştirme için adım atabilirsiniz.  

Feng Shui ile yapılan dekorasyonla amaçlanan hedef; bolluk, bereket, mutluluk ve en önemlisi sağlık içinde yaşamak için enerjinin doğru yönlendirilmesidir.

Uygulamalar esnasında; mekân içinde yaşayan insanların elementleri, pusula yönlerinin elementleri göz önüne alınarak dekorasyon şeması oluşturulur. Genel pusula yönlerini aktive ederken, kişilerinde bireysel Kua'larına uygun olarak gerekli alanlarda düzenleme yapılır. Olumsuzluklar bastırılarak, eksik pusula yönleri tanımlanarak Feng Shui çözümlemeleri mekâna uygulanır.

Doğru düzenlemelerle yönlendirilmiş mekânlar, doğru titreşimlerle beslenir, istenilen hedefe ulaşır. Ama yanlış seçimlerle dekore edilmiş, hatalı düzenlemelere sahip mekânlar negatif yıkıcı döngünün esiri olur. Olumsuz konumlama nedeniyle azalarak yok olmaya mahkûmdurlar.

Uzun lafın kısası: Feng Shui ve hayat uyumunu deneyin ve yaşamınızdaki değişikliklere şahit olun...

Feng Shui Akademisi
Zeynep Akçay
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup