Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yalın'a ne kadar direnecek?

Yalın'a ne kadar direnecek?

İnadına Aşk, çarşamba akşamı saat 20:00'da Fox TV'de...
Kayınçoların görümgeleri kaçırması olayı Barutçu ve Aras ailelerine bomba gibi düşer. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Süreyya Dede sıkıyönetim ilan ederken Barutçu Apartmanı\'nda Toprak Barutçu diktatörlüğü devri başlar.

Defne\'yi Toprak\'ın asla bulamayacağı bir yere götüren Yalın bu aşk için her şeyi yapmaya kararlıdır. Defne ise hem kırgın hem kızgındır ve Yalın\'a direnmeye kararlıdır. Ama mağara adamı Yalın, bu direnci kırmak için elinde bir yüzükle Defne\'nin önünde diz çökmeyi bile göze almıştır.

Çınar ise karısını kaçırdığı ve bu evlilikte borusunu öttürdüğü için mutludur ama başına geleceklerden haberi yoktur. Yeşim kaçırıldığı evde iki cephede birden savaşmaya başlar. Hem onu kaçıran kocasıyla hem de onu geri vermek isteyen kaynanası Pembe Sultan\'la.

Yeşim\'e beklenmedik bir destek verip sosyal medyada kız kaçırmaya karşı kampanya başlatan Habibe, en büyük desteği Adem\'den görür. Ama bu arada Toprak da İblis\'i kaçakların peşine takmıştır ve İblis Yalın\'ın izini sürerken Aslı\'yla karşılaşınca olanlar olur. İlk görüşte aşk, İblis\'i de vurmuştur.

Polat ise abisinin Defne\'yi bulup bir odaya kilitlemeyi planladığını öğrenince elindeki pasaport kozunu kullanarak Nehir\'in yardımını alır ve Defne ile Yalın\'ın peşine düşer. Kardeşini onlardan önce bulacak, Yalın Aras\'tan da, Toprak Barutçu\'dan da kurtaracaktır.
2016-01-11 14:51:00 477 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup