Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yalın ve Defne'nin inadı devam edecek mi?

Yalın ve Defne'nin inadı devam edecek mi?

İnadına Aşk, yarın akşam saat 20:00'da Fox TV'de...
Defne\'nin kovulduğunu öğrenen Yeşim ve Deniz, bu sefer güçlerini Aslı ile birleştirirler ve Aslı\'nın bir danışanını oyuna dahil ederek Yalın ve Defne\'yi birbirlerinden habersiz olarak şehir dışındaki bir otele iş seyahatine gönderirler. Bakalım Yalın ve Defne\'nin inatları bu plana da dayanabilecek midir?

Çınar\'ın evlilik hazırlıklarıyla imtihanı git gide ağırlaşarak devam eder. Mobilya alışverişini bir şekilde atlatır ama bakalım Pembe Sultan\'ın da katıldığı bohça alışverişine dayanabilecek midir?

Deniz\'in anne babasının ölüm yıldönümünde onunla olamayan Ezgi bunu da sorun etmeyi başarır. Ancak Deniz\'in Ezgi\'yi yanında götürmemesinin bir sebebi vardır çünkü annesinin öldüğü uçurumun başında onu biri beklemektedir.

Leyla iş konusunda onu oyuna getirip kendi şirketinde çalışmaya zorlayan Toprak\'ın başına o şirketi yıkmaya and içer. Bakalım bunu başarabilecek midir?

Adem ise Defne\'den aldığı akılla Habibe\'nin karşısına çıkmamaya, sevdiğine sosyal medyadan gönderdiği manilerle ulaşmaya karar verir. Sosyal medya üzerinden yapılan bu karşılıklı mani atışması, onları hiç ummadıkları bir sürprize sürükleyecektir.
2015-12-16 03:29:00 569 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup