Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Yalın Defne'yi almaya geliyor

Yalın Defne'yi almaya geliyor

İnadına Aşk, final bölümüyle bu akşam saat 20:00'da Fox TV'de...
Abisinin inadı yüzünden çok kızan Defne, Toprak\'a isyan eder ve özgür olduğunu, istediği adamla evlenebileceğini söyler. Toprak da bunun üzerine, Defne\'ye özgür seçimini yapmasını söyler. Ya sevdiği adam, ya ailesi. Defne tam sevdiği adamı seçecekken, Yalın engeller. Sevdiği kadının seçim yapmasına izin vermeyecektir, onun için ailesini de kazanacaktır. Yalın Toprak\'a Defne\'den vazgeçmediğini göstermek için akla hayale gelmeyecek yollara başvururken, Toprak da damat adayını sınamaya başlar. Ama bu ilginç sınav, Leyla ile arasında beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Deniz ve Damla ise olmayan bebeklerinin Aras ailesinde oluşturduğu coşkuyla uğraşırlarken bir de başlarına Damla\'nın annesi çıkar. İşte şimdi işler çok fena karışacaktır.

Bu arada Barutçu Apartmanı\'nda tadilat biter ve Yeşim\'le Çınar yeni evlerine çıkarlar. Nihayet yalnız kalabilmişlerdir ve romantik planları vardır. Acaba bu sefer bu planları gerçekleştirmeyi başarabilecekler midir?

Polat ise Nehir\'i bir türlü aklından çıkaramaz ve entrikacı yengesi Yeşim\'in desteğiyle harekete geçmeye karar verir. Tabii Polat\'ın harekete geçmesi demek ortalığın karışması demektir.
2016-02-03 12:26:00 772 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup