Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Vücudunuza uygun mu giyiniyorsunuz?

Vücudunuza uygun mu giyiniyorsunuz?

Güzel ve alımlı görünmenin yolu doğru kıyafetleri seçmekten geçiyor.
Sevgili ile ilk buluşma, mülakata giriş ya da mezuniyet töreni. Hepsi birbirinden özel ve önemli bu anlar için kusursuz görünmek her kadının isteğidir. Vücudunuzu tanıyıp kıyafet seçimlerinizi de buna göre yaparsanız, hem moda olan kıyafetleri edinebilirsiniz hem de güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

* Vücudunuzun üst kısmı normal fakat alt kısımlarda orantısızlık varsa, alt kısmı dar olan kıyafetlerden kaçının. İlgiyi takacağınız aksesuarlarla üst tarafınıza toplamaya çalışın. Bol üstlerden de uzak durmalısınız, bu daha kilolu görünmenize neden olacaktır.

* Çok güzel bacaklarınız var ancak üst bedeniniz biraz büyük. Öyleyse yapmanız gereken uzun gömlekler giyerek ilgiyi bacaklarınıza yönlendirmeniz. Açık renkleri ve ince, dikey çizgileri giysileri tercih edin.

* Çok dar üstlerden sakınmalısınız, olduğunuzdan büyük görünmek istemezsiniz. Eğer vücudunuzda kıvrım yoksa, belden oturtmalı kıyafetler tam size göre. Düşük bel pantolonlar yerine asimetrik etekler giymelisiniz. Kemer kullanmayın, kısa etek ve uzun gömlek kombinleri sizler için ideal.
2013-04-08 18:35:00 1303 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup