Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Vakko İlkbahar/Yaz 2014

Vakko İlkbahar/Yaz 2014

Vakko İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu, şıklık anlayışından ödün vermeyen kadın ve erkekler için tasarlandı...
İlkbahar/Yaz 2014 sezonunda Vakko Kadını pastel tonların parıltılı kumaşlardan güç aldığı, canlı renklerin ise enerjilerini ortaya koyduğu koleksiyonlar içinde kendi ışıltısını yansıtıyor.

‘Kişiye özel duruşuyla fark yaratan Vakko Erkek hazır giyim koleksiyonu ince düşünülmüş her detayında rafine şıklığın güncel tanımını yapıyor.

Doğal renkler ve pastel tonlar, Vakko Kadın İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonundaki sessiz hakimiyetlerini sedef ışıltı keten, triko ve ipek kumaşlardan güç alarak pekiştiriyor. Bej ve pudra renklerinin mevsimin enerjisini simgeleyen oranj,turkuaz ve fuşya gibi canlı tonlarla yan yana gelerek güçbirliği yapması ise, koleksiyonda yeni renk kombinasyonlarını oluşturuyor.  Jean’ler üzerinde parlak baskılar; gümüş,altın ve bakır tonlarında aksesuarlar... Metalik renkler gündüzden geceye geçişi hızlandırmak için var. Beyaz ise bu sezon salt ve sofisike ağırlığını gündüzden alıp geceye taşıyor.

\"er-002.jpg\"

Vakko Erkek İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonu, el işçiliği ile hayata geçen takım elbise ve ceketler ile hazır giyime yeni ve lüks bir yorum getiriyor. Farklı ipliklerin karışımı ile elde edilen çok özel dokular gri lacivert ve yeşil renklere zemin oluştururken kimiz zamanda irili ufaklı ekoseler ile buluşuyor. Yelekler günün her saati modern sıklığın göstergesi. Deniz ve denizcilerden ilham alan ren ve desenler ise, sezonun habercisi...
2014-03-20 10:04:00 1114 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup