Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Ünlüleri buluşturan sünnet düğünü

Ünlüleri buluşturan sünnet düğünü

DENETEAM Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Doğan ile Yeliz Doğan çiftinin çocukları Bera ve Eymen'in sünnet düğününde birbirinden ünlü isimler katıldı.
Sanat dünyasının ünlü isimleri, DENETEAM Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Doğan ile Yeliz Doğan çiftinin çocukları Bera ve Eymen\'in sünnet düğününde kirvelik yaptı.

DENETEAM Uluslararası Bağımsız Denetim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Doğan ile Yeliz Doğan çifti, çocukları Bera ve Eymen\'in Boğaz\'daki Kıyı Restorant\'ta yapılan sünnet törenine birbirinden ünlü isimler katıldı.

Sunuculuğunu Asım Yıldırımın yaptığı düğüne, yaklaşık 500 kişi katıldı. Düğünde Manken Deniz Akkaya, Sunucu Saba Tümer, Sanatçı Yeliz Eker, Oyuncu Zuhal Topal ve müzisyen eşi Korhan Saygıner, Sunucu Reha Yeprem, Radyocu Hopdedik Ayhan, Aranjör Erhan Bayrak ile Kişisel Marka ve İmaj Danışmanı Rüzgar Mira Okan gibi ünlü isimler Doğan Ailesini yalnız bırakmadı.  

Düğünde, mehter marşı ve yeniçeriler eşliğinde Bera ve Eymen’in tören alanına gelmesiyle havai fişek show ve Anadolu Çocuk Müzikali gösterileri sunuldu. Dünya Şampiyonu Hafız Abdullah Demir\'in Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Erdal Doğan misafirlere hoşgeldiniz konuşması yaptı. Doğan, dostluğun önemine vurgu yaparak, böyle mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.  Erdal Doğan, çifte mutluluk yaşadığını ifade ederek, çocuklarının sünnet töreninin yanı sıra eşi Yeliz Doğan ile 20. evlilik yıldönümlerini kutladıklarını söyledi. 

İlahiyatçı Yazar Dr. Ahmet Muharrem Atlığ’ın konuşmasıyla birlikte kirveler sahneye davet edildi. Bera ve Eymen\'in kirveleri İşadamı Sıddık Uzun ile birlikte Deniz Akkaya ve Saba Tümer, Doğan Ailesini tebrik ederek hediyelerini takdim etti.

Manken Deniz Akkaya, düğünler ve cenazelerin muhakkak bulunulması gereken özel günler olduğunu belirterek, “Boğaz\'ın en güzel yeri olan ve Boğaz Köprüsünü bu kadar güzel gören başka bir mekânda herhalde bu düğün yapılamazdı diye düşünüyorum. Allah, Erdal Bey’e çocuklarının mürüvvetlerin de böyle güzel mekânlarda yapmayı nasip etsin” dedi.

Ünlü Sunucu Saba Tümer de Erdal Bey’in kendileri için önemli bir kişi olduğunu ifade ederek, “Tabi ki O’nun bu güzel ve özel gecesinde bizlerin de burada olması gerekiyordu.  Çok severek ve sevinerek geldim.  İnşallah çocuklarının düğünlerine de geliriz” diye konuştu.

Sunucu Reha Yeprem ise bugünün çocuklarının çok şanslı olduğunu söyledi. Bu sünnet Bera ve Eymen’in hayatlarının ilk mürüvveti olduğunu kaydeden Yeprem, “İkinci mürüvvetleri askerlik, üçüncü mürüvvetleri ise evlilik olacaktır diye düşünüyorum. Tüm anne babalar evlatlarının mürüvvetleri görmek isterler.  Erdal Bey ve eşini çocuklarının ilk mürüvvetlerini güzel bir programla gerçekleştirdikleri için tebrik ederim” şeklinde konuştu.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren sünnet düğününde Beykoz Vakfı Türk Tasavvuf Musiki Ekibi canlı performansı ile katılımcılara müzik ziyafeti sundu.
2014-10-01 14:33:00 837 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup