Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Topshop'ın yeni kampanya yüzü; Gigi Hadid

Topshop'ın yeni kampanya yüzü; Gigi Hadid

Her sezon koleksiyonlarıyla sokak stiline damga vuran Topshop’un Sonbahar Kış 2015 koleksiyonunun yeni yüzü Gigi Hadid olarak açıklandı...
Dünya çapında yükselen yıldız Gigi Hadid, çabasız Californiya stili ve güçlü sosyal medya duruşu ile Topshop Sonbahar-Kış 2015 sezonu için marka elçisi olarak moda severlerin karşısına çıkıyor.

Gigi Hadid’in Topshop için modellik yaptığı ilk kampanya olan Sonbahar-Kış 2015 koleksiyonu Londra’da Tyrone Lebon tarafından fotoğraflandı styling ise Topshop’un kreatif Directorü Kate Phelan tarafından yapıldı.

Topshop’un yeni kampanya yüzü olması ile ilgili olarak ünlü model “ Topshop’un marka yüzü olmak beni %100 cool hissettiriyor. Topshop ile ilgili her şeye bayılıyorum, markanın sıkı bir takipçisiyim. Topshop ile gerçekleştirdiğimiz çekimlerden çok keyif aldım, tarzıma uygun olarak çok naturel ve rahattı. Topshop Sonbahar-Kış 2015 koleksiyonu tam olarak benim stilimi yansıtıyor.” açıklamasını yaptı.

Arcadia Group Yönetim kurulu Başkanı Philip Green:“Gigi Hadid’le yaptığımız bu kampanya Topshop’ın uluslararası gücünün devamlılığını sağlıyor. Biz markanın kapsama alanını planlarımız doğrultusunda dünyanın dört bir yanında genişletiyoruz ve Gigi Hadid’in bu amacımızı destekleyen bir elçi olduğuna inanıyorum.” dedi.

Tüm dünyada geniş yankı yaratan kampanya fotoğrafları mağazalarda, reklamlarda ve sosyal medyada sergilenecek.
2015-08-30 14:55:00 765 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup