Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Toplantı verimliliğinizi arttırın

Toplantı verimliliğinizi arttırın

Mobil projeksiyon cihazı kullanımı toplantı verimliliğini arttırıyor.
Özellikle iş dünyasında beyaz yakalılar her gün en az 4-5 hafta da 20-30 kez toplanı yapıyor, bu toplantılar genellikle müşterinin ofisinde gerçekleşiyor. Ne kadar iyi bir pazarlama ve satış uzmanı olursanız olun daha çok sözlü anlatımlarla geçen bu görüşmelerde potansiyel müşterinin ürünü, hizmeti satın alması için ikna edilmesi oldukça zor. Ortaya çıkan bu durum da ürünlerinizi veya hizmetini net anlatamadığınız için “müşteri kaçırmanıza” neden oluyor.

Görüşeceğiniz kişiye sunumunuzu mail ortamında toplantı tarihinden önce gönderseniz bile o sunumları mail ortamından bilgisayarına indirip çok az insan inceliyor.

Aiptek Türkiye distribütörü Kavi Dış Ticaret Genel Müdürü Salih OĞUŞ Mobil projeksiyon cihazı kullanımının iş hayatında ortak iş geliştirme, ofis içinde sunum yapma, ürün ve hizmet satışı gibi konularda yapılan toplantılarda, toplantı kalitesini fark edilir şekilde arttırdığına dikkat çekiyor.  Aiptek Türkiye distribütörü Kavi Dış Ticaret Genel Müdürü Salih OĞUŞ bu konuda şu açıklamalarda bulunuyor. “Mobil projeksiyon cihazlarını kullanarak ürün ve hizmetlerinizle ilgili bol bol video, görsel, info-grafik yükleyerek sesli ve görüntülü bir ortam hazırlayarak müşterilerinize olağanüstü bir sunum yapabiliyorsunuz. Kısaca mobil projeksiyon cihazlarını görüşme esnasında dilediğiniz mekanda kullanarak müşterinin gözüne ve kulağına hitap ediyorsunuz. Bu durumda ürününüzü ve hizmetinizi, anlatmak istediğiniz konuyu müşterinizin net bir şekilde idrak etmesini sağlayabildiğiniz için satışlarınızı fark edebilir derecede arttırıyor.”

Cep Projektörü i55 Oğuşlar Group güvencesi ile Türkiye’de!..

Dünyanın ilk ve Tek iPhone 5 için Özel Tasarlanmış Cep Projektörü i55  Oğuşlar Group bünyesinde faaliyet gösteren  Kavi Dış Ticaret firması tarafından Türkiye’ye getirildi. Oldukça hafif, bir telefonunuz kadar yer kaplayan ve kullanımı kolay Cep Projektörü i55 iş hayatında bir numaralı asistanınız olmaya aday…

İşte Cep Projektörü i55’in teknik özellikleri!

·         Yüksek kontrast (1000:1) ve DLP teknolojisi

·         20,000 saatlik, enerji-tasarruflu RGB LED Ampuller

·         50 ANSI lümen parlaklık ile 640 x 480 (VGA)

·         150 cm (60”)’e kadar Ekran Boyutu

·         Dahili bataryası iPhone 5 için bir güç bankası olarak kullanılabilir

·         Uygulama olmaksızın ekranı bire bir yansıtır. Apple lightining AV adaptör ile iPhone 5 / iPad 4/ iPad   Mini’yi bağlayabilirsiniz.

·         Dizüstü bilgisayarlar, tabletler, DVD oynatıcıları ve diğer akıllı telefonlar ile bağlantı için HDMI-Giriş destekler .

Cep Projektörü i55 nasıl temin edebilirsiniz?

Pico Projector i55 başta Turkcell mağazaları olmak üzere, Darty, D&R, NT ve AIPTEK Bölge Satış Noktalarında satılıyor. Ayrıca AIPTEK Türkiye internet sitesinden de telefon veya mail ile sipariş vererek  Pico Projektör i55 sahibi olabiliyorsunuz.

Özellikle mobil projeksiyonda dünya lideri olan Aiptek, diğer ürün grupları olan Araç ve Spor Kameraları, Bluetooth Hoparlörler ve Mobile Eyes WiFi Güvenlik Kamerası ile de Türkiye pazarına Oğuşlar Group güvencesi ile girdi. 
2014-01-19 21:27:00 446 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup