Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Tırnaklarınız rengarenk ve ışıl ışıl olsun

Tırnaklarınız rengarenk ve ışıl ışıl olsun

Avon, benzersiz tırnak cilaları ile el ve ayakları renklendiriyor.
Kadınların tüm güzellik ihtiyaçlarını karşılayan Avon, marjinal renklerden klasik tonlara 50’yi aşkın renkte oje ile tırnaklarda renk şöleni yaratıyor. Avon’un birbirinden çekici tırnak bantları da tırnaklarında muhteşem desenler ve ışıltılarla farkını sergilemek isteyenleri bekliyor.

El ve ayak tırnaklarında yeni trend, cıvıl cıvıl renkler ve bir sanatçı elinden çıkmış gibi duran desenler… Tam 127 yıldır güzellik dünyasına yön veren Avon da bu trende muhteşem renklerdeki tırnak cilaları ile katkı sağlıyor.

Avon’un Nailwear Pro+Tırnak Cilası Serisi’nde tam 47 çeşit renk bulunuyor. Mat veya parlak tırnak cilalarının yeşilden mora, sarıdan bordoya, gümüş renginden turuncuya çarpıcı renkler Avon Nailwear Pro+’da bir araya geliyor.

Mor, gri, altın sarısı gibi renk alternatifleri olan Avon Mosaic Effects Çatlayan Tırnak Cilası da tırnaklarda adeta bir sanat eserine dönüşüyor.

Tırnaklarında yaratıcılıklarını sergilemek isteyenler, Avon Nailwear Pro+ veya Speed Dry serileri ile Avon Mosaic Effects Çatlayan Tırnak Cilası bir arada kullanarak eşsiz bir görünüm yaratıyor.

Tırnaklarında bambaşka desenler elde etmek isteyenlerin tercihi de Avon Tırnak Bantları oluyor. Pratik kullanımlı bantların da zebra, leopar, pırlanta, mozaik gibi farklı desenleri bulunuyor.
2013-08-05 14:47:00 1239 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup