Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Terazi burcu

Terazi burcu

Terazi Burcu Zodyak’ın yani burçlar kuşağının yedinci burcudur.
Terazi Burcu Zodyak’ın yani burçlar kuşağının yedinci burcudur. 23 Eylül ile 22 Ekim tarihleri arasında doğanlar Terazi Burcu özellikleri taşımaktadırlar. Hava grubu burçlarından olan Terazi Burcu gezegeni ise Venüs’tür. Genel olarak çalışmayı sevmemeleriyle bilinirler Terazi Burçları ama özellikle yalnız çalışmayı pek sevmezler.

Terazi Burcu erkeği yalnız kalmadığı sürece çalışkan ve başarılıdır. Aile ilişkilerinde de bu çalışma konusuna dikkat eden Terazi Burcu erkeği eşinin de kendisi gibi çalışmasını ister ve bu konuda inatçı davranır. Bu inat yüzünden de bazen tembel gibi görünebilir Terazi Burcu erkeği. Ancak genel olarak boş durmayı da sevmeyen ve aktif olan Terazi Burcu erkeği çalışma arkadaşları olduğu sürece çalışmaktan da gocunmaz.

Terazi Burcu kadını yukarıda anlattıklarımızdan başka bir de analiz yeteneğiyle öne çıkmaktadır. Hem kadınsı özellikleri hem de burcundan kaynaklanan özelliklerinden dolayı Terazi Burcu kadını ile tartışmaya girmekten kaçınmak en iyisidir. Terazi burcu kadını psikolojiye ilgi duyar ve insan davranışları konusunda da karar verici konumda olmaktan hoşlanır. Terazi Burcu burç yorumları yapılırken bu nedenle Terazi Burcu kadınına özel bir parantez ayırmak daha doğru olacaktır.
2014-02-21 14:37:00 900 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup