Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Tantranın çok özel ritüelleri…

Tantranın çok özel ritüelleri…

Tantranın en güzel yanı, bütün duyulara hitab etmesidir.
Her iki eş de, birbirini etkileyebilmek için bütün duyulara hitab edecek ritüeller geliştirirler. Tantrik birleşme başlamadan önce, kadın ve erkek, bedenlerini temizlerler. Üzerlerine vücutlarının bir kısmını gözler önüne serecek, çok renkli ve dikkat çekici kumaşlar sararlar. Yapılacak bütün ritüeller ve on hazırlıklar, kadın ve erkeğin birbirinin vücudunu görebilmelerini, hatta birbirleriyle yakından ilgilenebilmelerini sağlamayı amaçlamıştır.

GİYİM

Günümüzde pek çok erkek, sevişme sırasında hemen tamamen çıplak olmak için acele eder. Tantra, ön hazırlık ve oyunların çoğunda, kıyafetlerin önce giyilmesini, oyunlar bittikten sonra eşlerin birbirini soymalarını ister. Bu her iki eşin de kendisini iyi hissetmesini, bedenleriyle barışık olmalarını teşvik etmektedir.

ORGAZM

Gerçek bir aşk ve sevgiyle, tutku ve ilgiyle, sevkatle yapılan bu ritüeller, aslında çiftleri öylesine yüksek bir yere taşıyor ki, sonunda fiziksel bedenlerin kavuşmasını geciktirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çünkü bu varılan noktada olanlar, kendilerini coşku dolu bir huzurun içinde buluyorlar. Sanki etraflarını bir mutluluk bulutu sarıyor ve yaratılmış olan herşeyin ve herkesin çok güzel olduğunu, herkesi sevdiklerini ve bütün olduklarını hissediyorlar. Bu sanki, cenneti yeryüzüne indirmek gibi durum haline geliyor. Birleşme gerçekleştiğinde, zihinsel, duygusal, ruhsal ve bedensel orgazm aynı anda gerçekleşiyor. O anda alınan doyum, cildin varsa şarkıklarını düzeltiyor, parlatıyor, vücudu dirileştiriyor, hastalıkları şifalandırıyor, duygusal problemleri geçiriyor, bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, stresi yok ediyor, zihni berraklaştiriyor, ve hatta hayata ve geleceğe dair daha olumlu bakılmasını sağlıyor.

Kısacası ömrü uzatıyor, duyguları zenginleştiriyor, hayatı mutlu ve doyurucu hale getiriyor...
2012-12-01 09:30:00 9901 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup