Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Swarovski ilkbahar-yaz 2013

Swarovski ilkbahar-yaz 2013

Swarovski, yepyeni kampanyası “Sparkling Moments”ı sunar.
Marka bu sene de Bond kızları grubuna dahil olan Fransız top model ve oyuncu Bérénice Marlohe’nun yüzünü tercih etti.

Dünya genelinde milyonlarca hayranı olan, tarz sahibi takı ve aksesuarlarıyla kristalde uluslararası referans olarak kabul gören Swarovski, yeni kampanyası ‘Sparkling Moments’ ile insanların yaşamına ışıltı katma misyonunu daha da güçlendirmeye kararlı. Fransız güzelin doğal zarafeti ve tarzı Swarovski’yle mükemmel bir uyum içerisinde.

Bond Kızı Berenice Marlohe’un geçen sene olduğu gibi bu sene de reklam yüzü olduğu kampanya yıl boyunca dünya genelinde 34 ülkede sürdürecek.

Kampanya, Swarovski’nin çağdaş kadının görünümünü zahmetsizce; kendine ve tarzına yakışan bir biçimde içsel ışıltısını ön plana çıkartarak güzelleştirme çabasını öne çıkartıyor.

Swarovski bu yeni konseptini geliştirmek ve yaymak için kadın bir fotoğrafçı seçti: Signe Vilstrup. Vilstrup, yeni konsepti “Düşüncemiz, takının ışıltısının ve güzelliğinin bir kadının günlük yaşamının basit anlarının ötesine geçtiğini göstermekti” diye açıklıyor. Fotoğrafların yumuşak, şık ve zamansız atmosferi gölge, doğal ışık ve altın filtre kullanılarak yaratıldı, gerçekçi dekor ise özgünlük ve erişilebilirlik hissi uyandırıyor.

Kampanyada bir kadının güzelliğini ve görünümünü özel kılan efsanevi Nirvana yüzük de dahil Swarovski’nin en çok sevilen ve çok yönlü ürünlerinden oluşan bir koleksiyon öne çıkartılıyor. Nirvana’nın yanısıra, göz alıcı ışıltısıyla ilkbahar-yaz 2013 sezonunun yenilikleri Ocak ayında Taina ve Mart sonunda mağazalarda olacak Tactic ve Teodora.

Swarovski, bir kadının iç ışığını ortaya çıkartan ve günlük yaşamına zahmetsizce güzellik katan takılar yaratır.
2013-01-21 17:03:00 2429 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup