Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Sutyen giyme şekliniz kişiliğinizi ele veriyor

Sutyen giyme şekliniz kişiliğinizi ele veriyor

Sutyeninizi nasıl giydiğiniz kim olduğunuza dair bilinçaltınızla ilgili ipuçları barındırıyor...
İlk sutyeninizi aldığınız ve bir kız çocuğundan kadınlığa adım attığınız günü hatırlıyor musunuz?

O günden beri, gündelik hayatınızın bir parçası haline gelen bu işlemi nasıl gerçekleştirdiğiniz, kişilik tipinize dair ipuçları veriyormuş.

RedBook’da yayınlanan ve bir Beden Dili ve İnsan Davranışı Uzmanı olan Patti Wood’un kaleme aldığı makaleye göre, sutyeninizi nasıl giydiğiniz kim olduğunuza dair bilinçaltınızla ilgili ipuçları barındırıyor: Bir lider, etki altında kalan biri, destekçi ya da kontrol manyağı olabilirsiniz.

Hangisi olduğunuzu nasıl mı anlayacaksınız?

Eğer arkadan kopçalı bir sutyen giyiyor ve arkadan kopçalıyorsanız, siz bir destekçi, yardımcısınız. İnsanların etrafında olmayı, yardım etmeyi seven bir insansınız. Tavsiye vermek için her an ulaşılabilecek bir yerde olan bir arkadaşsınız. Ve asla yeterince hazırlıklı olmayacağınızı düşünseniz de çantanızda tuhaf şeyler taşıyorsunuz.

Eğer arkadan kopçalı bir sutyen giyiyor ama önde kopçalayıp arkaya çeviriyorsanız, etkileyici birisiniz. Her şeyin yerli yerinde ve doğru yapılmış olduğunu bilmek istiyor ve bunun için zaman harcamaktan çekinmiyorsunuz. Ama aynı zamanda dikkat çekmekte ve fark yaratmakta da zorlanmıyorsunuz.

Eğer önden kopçalı sutyen giyiyorsanız, sürücüsünüz. Lider ruhlusunuz. Boşa zaman harcamaktan hoşlanmıyorsunuz. Verimli ve kaliteli ürünlere yöneliyorsunuz çünkü aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak size göre değil. Akılıca kararlar veriyor ve pek de pişman olmuyorsunuz.

Eğer sutyenin kopçasını açmadan başınızın üzerinden giyip çıkarıyorsanız,dikkatlisiniz. Her şeyin doğru yapıldığından emin olmak istiyorsunuz.  Ve bir kez işe yarayanı bulduğunuzda, tekrar uğraşmaya ne gerek var değil mi? Hayatta özel şeyleri kendinize saklamak istiyor ve ilgi odağı olmaktan hoşlanmıyorsunuz.

HT Hayat
2015-10-10 13:31:00 1963 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup