Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Stil sahibi damat adaylarının tercihi Ramsey !

Stil sahibi damat adaylarının tercihi Ramsey !

Ramsey, şık, modern ve fit smokin ile takım elbise seçenekleriyle damat adaylarına bu özel günlerinde farklı bir stil sunuyor
Ramsey’in yaka çiçeği, papyon, kol düğmesi, ayakkabı, kemer gibi geniş aksesuar grubu alternatifleriyle damat adaylarının şıklıkları tamamlanıyor.

Ramsey, 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan şık, modern, fit smokin ve takım elbiseleriyle damat adaylarının bu özel günlerindeki stilini belirliyor. Ramsey’in damatlara sunduğu lacivert renkte siyah saten yakalarla hazırlanan smokinler, ekru smokin ceketler, klasik damatların vazgeçilmezi siyah renkte ve fit kalıplara sahip takım elbise ile smokinler koleksiyonda öne çıkıyor. Bu sezon normal yakalı gömleklerle papyonların bir arada kullanıldığı smokinlerde, şıklık rugan kemer ve ayakkabılar ile tamamlanırken modern yaka çiçekleri damatların stiline ayrı bir hava katıyor.

Vücuda mükemmel şekilde oturan ve bedenin doğal hareketlerine uyum sağlayan takım elbise ve smokinlerde, klasik damat şıklığı korunurken yenilikçi detaylar da dikkat çekiyor.

Şıklığı aksesuarlarla tamamlayın

Ramsey’in 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda smokin ve takım elbise alternatifleri, özel hazırlanan yaka çiçekleri, yaka aksesuarları ve bu özel günün özelliğine uygun şık kol düğmeleri gibi aksesuarlarla zenginleştirildi. Papyon kullanımlarında ise siyah ve ekrunun yanı sıra saks mavisi, bordo gibi renk kullanımları da ön plana çıkıyor.
2015-04-13 15:45:00 920 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup