Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Sokaklardaki çocuklara yeni yil süprizi

Sokaklardaki çocuklara yeni yil süprizi

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş derler..
Bu yılbaşında sokaktaki çocuklar yeni yıla yepyeni umutlarla girsin, geleceğe gülümseyerek baksınlar diye oldukça anlamlı bir kampanyaya imza atıldı; #YılbaşıŞekibi.

Native Ajans çalışanları, yeni yılda yılbaşı partisi organize etmek veya yılbaşı çekilişi yapmak yerine, tüm bütçelerini kullanarak sokaktaki çocuklara hediyeler almaya karar verdiler. Bu amaç doğrultusunda bütün ajans çalışanları organize oldu ve Noel Baba’ya benzerliği ile çocuklara hediye dağıtma görevini üstlenen Şekip Can Kocabıyık’ın önderliğinde işe koyuldu.

\"yilbasi_sekibi_native_1.jpg\"

Hediyelerin hazırlanmasının ardından, kampanyaya ismini veren Şekip ve #YılbaşıŞekibi üyeleri yola koyularak İstanbul’u sokak sokak gezdiler. İhtiyaç sahibi çocukların bulunduğu mahalleleri ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nu ziyaret ederek çocuklara hediyelerini dağıttılar.

Kampanyanın sadece yılbaşı ile sınırlı kalmaması ve sokaktaki çocukların ihtiyaçları konusunda farkındalık yaratılması için ekibin tüm çalışmaları kayda alındı. #YılbaşıŞekibi hashtag’i ile sosyal medyada paylaşılan videonun sonunda herkes kendi Şekip’ini bulup kampanyaya destek olmaya davet edildi.

\"yilbasi_sekibi_native_3.jpg\"

Native Ajans’ın dışında; Skala Medya, The Brand Age, Loot Ateiler ve Catchy’nin destek verdiği kampanyaya bir de sürpriz isim dahil oldu. Ünlü rap şarkıcısı Fuat Ergin, #YılbaşıŞekibi için özel olarak bestelediği şarkısı ile kampanyaya destek verdi.

Kampanyanın sonunda tüm çalışanları ve destekçilerini mutlu eden şey, hediyelerini alan çocukların yüzlerinde beliren mutluluk ve umut oldu.
2016-01-04 19:49:00 441 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup