Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Soğuk Fazlalıkları Eritiyor

Pervin Dinçer

Yaz aylarının son demlerini yaşadığımız bu günlerde birçoğumuz işe, günlük hayatına dönme hazırlıkları yapıyor birçoğumuz bu rutine alışmaya başladı bile. Tatilde bölgesel fazlalıklarına fazlalık katanlarımız ise çaresini arıyor. Oysa birçoğumuz sıcak havalarda bölgesel fazlalıklarda incelmeler gözlemlediğini söylüyor. Fakat radyofrekans ile soğuk uygulanan bu yöntem sayesinde bölgesel fazlalıklar daha kolay bir şekilde eriyip gidiyor.

Soğuk radyofrekansta diğer sistemlerde olduğu gibi sıcak bir uygulama değil, aksine bu yöntemde daha güçlü bir yarı iletken soğutma yolu tercih ediliyor. Bu uygulama bölgesel yağlanma problemlerinde ve cilt sıkılaştırmada kullanılıyor. 10 günde bir uygulanabilen soğuk radyofrekansta tedavi süresi kişinin problemine göre değişiyor. Kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor.

Gelelim uygulamanın ayrıntılarına… Soğuk radyofrekans bölgesel yağlanmalarda ve yüz bölgesinde tercih edilen uygulamalar arasında. Bölgesel yağlanma uygulamalarında incelme elde edilirken derideki sarkmalar da toparlanıyor. Vücut şekillendirme, sellülit yok etme, popo ve göğüs kaldırma, kırışıklık azaltma, gıdı, üst kol, sırt bölgesi ve diz bölgesine uygulama yapılabiliyor. Yalnızca karın ve basen bölgelerine uygulanma yapılmıyor. 

Bu uygulama sayesinde istenilen derinliğe inilerek istenilen seviyede yağlar eritiliyor. Soğuk radyofrekans  iğnesiz bir uygulama yöntemi ve ortalama 10 – 15 dakika sürüyor. Tabi bu durum sabırsız hastaları mutlu eden avantajlarından. Fakat uygulama sırasında hafif bir sıcaklık artışı hissediliyor. Uygulamanın diğer bir avantajı ise anestezi olmadan, günlük yaşamı aksatmadan, rahat ve konforlu bir işlemdir.

Güzelliğinize…
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup