Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Sofralar Porflame ile zenginleşiyor

Sofralar Porflame ile zenginleşiyor

NG Kütahya Porselen'in ateşe dayanıklı Porflame ürünleri şıklığıyla dikkat çekiyor.
NG Kütahya Porselen’in ateşe dayanıklı Porflame Koleksiyonu, yüksek kalitede pişirme deneyimi sunarken, sofralara da tasarımıyla benzersiz bir şıklık kazandırıyor. Doğal ham maddelerden üretilen Porflame ürünleri, yiyeceklerin doğal tatlarını ve vitamin değerlerini koruyarak yemek pişirmenize yardımcı oluyor.

Kış mevsiminde, sıcaklığı ve lezzetiyle iç ısıtan yemekler hazırlamak isteyenler için NG Kütahya Porselen'in Porflame ürünleri ideal seçenekler sunuyor. Yüksek kalitede, özel malzemeden üretilen Porflame ürünler, daha az yağ kullanarak, yiyeceklerin doğal tatlarını ve vitamin değerlerini korumaya, lezzetli yemekler pişirmeye yardımcı oluyor. NG Kütahya Porselen'in Porflame ürünleri, yemek pişirmeye olan katkısının yanı sıra tasarımıyla da sofraları zenginleştiriyor.

Porflame Koleksiyonu, yüksek ısı iletkenliği ile kısık ateşte bile yüksek pişirme performansı sağlayarak ısıdan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. NG Kütahya Porselen'in ateşe dayanıklı Porflame ürünleri, enfes lezzet deneyimleri yaşatıyor, şıklığıyla etkileyen sofralar oluşturuyor.
2013-10-02 05:20:00 1120 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup