Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Silk & Cashmere İstanbul Shopping Fest’te

Silk & Cashmere İstanbul Shopping Fest’te

Dünyanın en zengin saf kaşmir koleksiyonunu üreten Silk & Cashmere, üç yıldır olduğu gibi bu sene de İstanbul Shopping Fest’e destek veriyor.
Tüm Silk & Cashmere mağazalarında 8-30 Haziran tarihleri arasında %40’a varan indirimler, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde tek çekimde yüzde 10 indirimin yanı sıra ayrıca 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, seçili kadın ve erkek ürünlerinde %65 varan indirim fırsatına sahip olabilecekler.

İki değerli dokuyu, yani kaşmir ve ipeği evrensel bir marka adı altında birleştirme vizyonu ile 1992’de kurulan “Silk & Cashmere”, o tarihten buyana dünyanın ‘tek’ en zengin saf kaşmir koleksiyonu olarak 20 yıldır faaliyet göstermektedir. Koleksiyonları tüm dünyada 26 ülkede, yaklaşık 163 noktada satılan Silk & Cashmere’in ürün serileri arasında Kadın Giyim, Erkek Giyim, Bebek Giyim, Ev Hayvanı için Giyim, Aksesuar, Termal Giyim ve Ev Ürünleri bulunuyor.

Silk & Cashmere, şimdi de İstanbul Shopping Fest’e Avrupa ve Anadolu yakasında yer alan tüm mağazaları ile katılarak müşterilerine coğrafyalar ötesi şıklığın anahtarını sunuyor. 8-30 Haziran tarihleri arasında yüzde 40’a varan indirimler, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde tek çekimde yüzde 10indirimin yanı sıra ayrıca 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, seçili kadın ve erkek ürünlerinde %65 varan indirim fırsatına sahip olabilecekler.
2013-06-13 15:44:00 1139 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup