Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Silikon Vadisi Türk girişimciler için geldi

Silikon Vadisi Türk girişimciler için geldi

Silikon Vadisi girişimci koçlarından Steve Austin, Türkiye'deki umut vaad eden projeler için İstanbul'a geldi.
Founders Space Eğitimcisi ve Start Up Koçu Steve Austin, 31 Ocak 2015 Cumartesi günü İstanbul Martı Otel’de düzenlenen organizasyonda Türk girişimcilerle buluştu. Türkiye’de öne çıkan projeleri dinlemek için İstanbul\'da gelen Austin, başarılı girişimcileri Silikon Vadisi\'ndeki yatırımcılarla buluşturmasıyla tanınıyor.

SCO Networks ve Gelişim Platformu’nun gerçekleştirdiği organizasyonda Steve Austin ayrıca Türk girişimcilerin yatırımcılarla iletişim kurabilmesinin yöntemleri ve Silikon Vadisi’nde girişimcilerin yaşadığı süreçlerle ilgili paylaşımlarda bulundu. Programda girişimcilerin projelerini dinleyen Austin özgün değerlendirmelerde bulundu. 

İki oturumdan oluşan organizasyonun sabahki bölümünde Founders Space Eğitimcisi ve Start Up Koçu Steve Austin, girişimcileri Silikon Vadisi’nde nelerin beklediği ile ilgili bir konuşma gerçekleştirdi. Öğleden sonra yapılan oturumda ise, “Yatırımcılarla nasıl bir iletişim kurulmalı” sorusu özelinden yola çıkılarak Start Up şirketlerin kendilerini yatırımcılara nasıl sunabileceklerini anlatan Austin, girişimcilere workshop formatında koçluk desteği verdi.

Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte öne çıkan projelerin takip eden aylarda sunumlarını Silikon Vadisi\'ne taşımalarına imkân verilmesi ve yatırımcılarla bir araya gelmeleri bekleniyor.
2015-02-11 11:39:00 497 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup