Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Sevgililer Günü'nde sevgilinize çift hediye alın

Sevgililer Günü'nde sevgilinize çift hediye alın

Mehtap Saç Kurutma Makinesi Alana Bormos Baskül Sadece 9.90 lira.
Türkiye’de Teflon kaplı mutfak gereçlerini üreten ilk yerli marka olan Mehtap, sevgililer gününde bir yerine iki hediye vererek sevgilisini mutlu etmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Küçük ev aletlerinde Mehtap farkını herkes yaşayabilsin başlatılan kampanya kapsamında, Mehtap Goldy Saç Kurutma Makinesi alanlar dijital baskül Mehtap Bormos’a 9.90 TL’ye sahip olabilecek.

‘Her işin kolayı var’ sloganıyla mutfak gereçlerinin yanı sıra küçük ev aletleriyle de, yaşamımızı iyileştiren teknolojiler sunan Mehtap, sevgililer gününde bir yerine iki ayrı hediye vererek sevgilisini mutlu etmek isteyenlerin yardımına koşuyor. Başlatılan kampanya kapsamında Mehtap Goldy Saç Kurutma Makinesi alanlar, 25 TL’lik dijital baskül Mehtap Bormos’a 9.90’a sahip olabilecek. Ayrıca kampanya kapsamında 70.50 TL’lik saç kurutma makinesi de 64.90 TL’ye satılıyor.

Mehtap Goldy Saç Kurutma Makinesi kurutma sırasında saçınızın parlaklığını ve sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmıştır. 3 farklı ısı seçimiyle saçı nazikçe arzu ettiğiniz şekle getirmek için ısıyı kontrollü bir şekilde yayar. Göz alıcı rengi ve ergonomik tutuşuyla da dikkat çeken Goldy 2013 yılında kadınların gözdesi olacak.

Mehtap Goldy Saç Kurutma Makinesi ve Mehtap Bormos’a, Türkiye genelindeki tüm Mehtap satış noktalarından ulaşabilirsiniz.
2013-02-05 12:08:00 1241 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup