Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

'Seni Seviyorum' demenin binbir yolu var

'Seni Seviyorum' demenin binbir yolu var

Seni seviyorum demeyi bir türlü beceremeyenlerden misiniz?
Partneriniz için de sizin için de olabildiğince sık bir şekilde 'seni seviyorum' sözünü duymak önemli, bunun farkındasınızdır. Ama her şeyi bu iki sözcüğe hapsetmeyin. İşte size alternatif örnekler.

- Bazen kocamın kahvaltı tostuna bir aşk mesajı yazarım. Bunun için kurabiye kalıbımı kullanıyorum - özellikle de sevgililer gününde kullandığım kalpli kalıbı -. Ekmeğe bir kere basıyor ve ardından tost haline getiriyorum. Yerken yüzündeki gülümsemeyi görmek beni de mutlu ediyor.

- Her zaman yastığının altına onu ne kadar sevdiğimi anlatan bir kart bırakırım, uyumadan önce onu okuyarak uyur.

- Eşim işi gereği sık sık seyahat etmek zorunda kalıyor. Ben de evde olmadığı her gün için ona bir hediye alıyorum ve mutfak masasının üstüne, geldiğinde kendisinin bulması için diziyorum. Bu hediyeler onun en sevdiği parfüm, taze çiçekler ya da el yapımı bir takı olabilir. Onu şaşırtmaya bayılıyorum.

- Eşimin çekmecesine küçük aşk notları, karikatürler, şakalar ya da kısa alıntılar içeren notlar bırakırım. Ne zaman neyle karşılaşacağını hiçbir zaman bilemez. Görür görmez ilk yaptığı şey beni bulmaktır.

- Gece duş aldığımda buğulu aynaya not yazarım. Ertesi sabah işe gitmeden önce o duş aldığında buharlanan aynada benim notumu okur.

- Eşim her gece uyumadan önce dişlerimi fırçalamam için macunu diş fırçama koyup benim için hazırlar. Yeryüzündeki en tatlı koca!

- Eşimin en sevdiği spor programlarını ve filmleri kaçırmaması için hatırlatıcı ayarlıyorum. Haberi olmadığından aniden sevdiği bir şeyle karşılaşmak hoşuna gidiyor. Ayrıca o bunları izlerken ben de kendime zaman ayırmış oluyorum; manikür ve pedikürümü yapıyorum ve işte karşısındayım!

- Kocam her sabah işe gitmeden önce benim için kahvaltı masası hazırlayıp gider, reçelleri çıkarır, portakal suyu sıkar, servis de yapar. Bu çok önemli benim için, onun tek olduğunu düşünüyorum.

- Eşimin her sabah benimle erkenden kalkmasına aşığım! Onun işi benimkinden geç başlıyor, dolayısıyla ben kalktıktan sonra o uyumaya devam edebilir ama öyle yapmıyor. Ben işe gitmek için hazırlanırken o da üç çocuğumuzu okullarına göndermek için hazırlıyor, okul malzemelerini kontrol ediyor. Bu yaptığı beni ve bizi ne kadar sevdiğinin göstergesi!
2013-04-08 17:18:00 1497 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup