Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Seksi olmanın 5 kuralı !

Seksi olmanın 5 kuralı !

İşte kadının seksi görünmesinde rol oynayan en önemli kurallar...
Gözler: Kadın dişiliğini bakışlarıyla yansıtır. Güzel ve seksi bir kadının, anlamlı bakan ve gözlerini iri gösteren koyu renk göz makyajına her zaman ihtiyacı vardır. Araştırma sonuçları erkeklerin iri ve parlak gözlü kadınların seksi görünümü büyük ölçüde etkilediklerini ortaya çıkardı.

Dudaklar: Seksilik denince akla gelen ikinci önemli unsur ise elbette dolgun görünen dudaklardır. Araştırmalar erkeklerin ince dudaklara sahip kadınların seksilik ile bağlantısız olduğunu, dolgun dudaklı ve düzgün dişlere sahip kadınların özellikle konuşma esnasında çok seksi göründüklerini ifade ettiklerini belirtiyor.

Göğüs büyüklüğü: Her ne kadar bu konuyla ilgili anketler yapılarak, erkeklerin küçük göğüslü kadınları da sevimli bulduğu yönünde dedikodular çıksa da her 10 erkekten 8’i seksi ve güzel kadını, fazla olmamak kaydıyla iri göğüslü olarak tanımlıyor.

Saçlar: Seksi kadın olmanın bir diğer kuralı ise uzun, temiz ve parlak saçlardan geçiyor. Bu konuda yapılan araştırmalarda erkeklerin % 78’i seksi kadının uzun ve doğal saç rengine sahip olması gerektiğini düşünüyor.

Vücut: Son ve en önemli kural da düzgün vücut hatlarına sahip olmak… Bu konuda da araştırma sonuçları, erkeklerin büyük kısmının küçük popolu ve ince belli kadınların çok daha seksi göründüğünü, kilolu kadınların diğer dört kurala uygun olsa da asla seksi kabul edilmediğini ifade ettiklerini vurguluyor.
2013-09-11 15:24:00 7053 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup