Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Seks hayatınızı artık canlandırın !

Seks hayatınızı artık canlandırın !

4 kolay adımda ''bitti, geçti'' dediğiniz cinsel hayatınızı yeniden kazanın..
LEYDİTÜRK ÖZEL / Belirli sebepler yüzünden cinsel birliktelikte zamanla yaşanan soğukluk, ilgisizlik ve heyecan kaybına inat bu 4 öneriye kulak verebilirsiniz:


1. Araçlar gibi bizim de pedallarımız vardır. Birine basınca heyecanlanır, kalbimiz atar, vücudumuzun ısısı değişir…  Sizin neyin hoşunuza gittiğini karşınızdaki insan hemen anlayamaz. Uzun süreli birlikteliklerde partneriniz sizi tanısa da bazı detaylarınızı hala bilmiyor olabilir. Cesaret ve güveninizi toplayıp bu anlara odaklanın. Vücudunuzun ve derinizin nelere ne şekilde tepki verdiğini zamanla anladıkça kendinizi de tanıyacak ve hangi detayın sizi harekete geçirdiğini çözeceksiniz

2. Müzik, sadece arabada can sıkıntısı gideren bir enstrüman olarak değil seks hayatınızı canlandıracak bir yol olarak da kullanılabilir. Yumuşak romantik müzikler her zaman için sizi rahatlatacaktır. Marvin Gaye, Barry White veya Kings of Leon gibi artistlerin sesleri ruhunuza da iyi gelecek.

3. Yavaş hareket etmeyi kendinize huy edinin. Işık kapalı ise bir anda hepsini açmayan ve daha küçük bir ışığı açarak işe başlayın. Yavaş adapte olunan ortamlar insanın kendine güvenini ortaya çıkarır ve rahat davranmanıza yardımcı olur.

4. Beyninizi kullanın! Aklınızı kullanarak kendinizi mutsuz edebilir veya mutlu edebilirsiniz. Unutmayın ki her şey kafanızda bitiyor. Hayal gücünüzü kullanarak yatakta kendinizi ateşleyebilirsiniz. Yeni bir araştırmaya göre ne kadınların ne de erkeklerin partnerleriyle ilgili onları kötü etkileyen bir sorunu var! Düşünülenin aksine kadınlar eşlerinin erkekliklerinden memnun. Erkekler ise kadınların en büyük endişesi olan göğüs büyüklüğünü şikayet etmiyor.   

CNN Health

 
2012-12-08 12:59:00 3359 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup