Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Saçlarınız çok mu yavaş uzuyor?

Saçlarınız çok mu yavaş uzuyor?

Yavaş uzayan saçlarınızı kısa sürede sağlıklı hale getirin...
Yavaş uzayan saçlara özel olarak geliştirilen sarmaşık özlü yeni Bioblas Speed&Long ile uzun ve sağlıklı saçlara daha kısa sürede kavuşacaksınız.

Yüzyıllardır güzellik sembolü olan uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak günümüzde de kadınların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor… Yağlı, kepekli, cansız saç gibi farklı saç sorunlarına yönelik özel ürünler tüketicinin ihtiyaçlarına cevap verirken saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olacak özel bir ürün bulunmuyordu… Ancak artık uzun ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen kadınlar ve yavaş uzayan saçlar için geliştirilmiş ilk “Sarmaşık Özlü Bakım Serisi BIOBLAS SPEED&LONG” raflardaki yerini aldı. Bioblas Speed&Long’un şampuan, şampuan ve saç kremini içeren 2 in1 ve bakım kremi ile saçlar artık daha hızlı ve daha sağlıklı uzayacak…

Bioblas Laboratuvarları’nda uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen BIOBLAS Speed&Long, içerdiği sarmaşık özü ile saçların uzamasını sağlıyor; ayrıca içeriğinde bulunan bitkisel vitamin ve minerallerle ile de saçı besliyor ve saçlara sağlık veriyor.

Sarmaşık (HEDERA HELİX)

Yaz kış yeşil rengini koruyan, hızla uzayan boyu, ince ve narin görüntüsüyle yıkık dökük duvarları, balkonları güzelleştirmek veya çirkinliği örtmek amacıyla kullanılan sarmaşık aslında süs bitkisi olmaktan daha öte bir ilgiyi hak ediyor.

Yüzyıllardır güzellik reçetelerinde yer alan sarmaşığın saç ve saç derisi üzerinde önemli faydaları bulunuyor. Sarmaşık içerdiği ‘Phytosteroller” gibi yüksek antioksidanlar sayesinde saçlar için adeta bir yaşam pınarı özelliğine sahip. Bu içeriği ile sarmaşık, yavaş uzayan saçlar için saç uzamasında uyarıcı olarak kullanılabiliyor. Sarmaşığın içeriğinde bulanan flavonoidlerin (kaempferol, quercetin) ve steroid bileşenlerinin ise (beta-sitosterol) saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçları uzatıcı etkiye sahip oldukları bilinmekte. Yine içeriğindeki serbest aminoasitler, saçın genel görünümünü güzelleştirici, saç derisi için besleyici özellik gösterdiği gibi saponinler doğal temizleyici özellikte.
2012-09-06 17:25:00 3170 Paylaş
Yorumlar

Toplam 1 yorum eklendi.

  • dilay22/06/2013 14:15

    sarmaşık özlü şampuanı kullanıyorum ama saçımda farklılık yok

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup