Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Saç dökülmesi durdurulabilir mi?

Saç dökülmesi durdurulabilir mi?

Handan Acıkök, saç dökülmesinde tek çözümün saç ekimi olduğunu açıkladı.
Geliştirilen teknik ve yöntemlerin dökülmekte olan saçların ömrünü 1 ya da 2 yıl uzattığını belirten Handan Acıkök, bir hastalık ya da hormonel nedenlerden kaynaklanmayan  doğal saç dökülmelerinde tek çözümün saç ekimi olduğunu açıkladı.

Mezoterapi ve PRP sistemi gibi çeşitli tedavilerle saç ömrünün uzatılabildiğini, ancak bu yöntemlerle dökülmenin önüne tam olarak geçilemediğini söyleyen Acıkök, en yeni tekniklerle uygulanan saç ekimi operasyonlarının ise kesin çözüm olduğunu dile getirdi.

Erkeklerde saçın en önemli aksesuar olarak kabul edildiğini ve özellikle son yıllarda saç ekimlerinde artış yaşandığına dikkat çeken Türk Hair Trans Genel Direktörü Acıkök şöyle konuştu:

\"Saç ektirmeye yönelik eğilim her geçen yıl yaygınlaşıyor. Çünkü en geçerli çözüm saç ekimi. Saç dökülmesini tam anlamıyla durdurmak mümkün olmadığı için saçın ömrünü 1 ya da 2 yıl daha uzatabilmek için mezoterapi ve PRP sistemi uygulanıyor. Bu yöntemlerle saç telleri kalınlaşıyor ve arpacık tüyleri tekrar saça dönüşüyor. Ancak netice itibariyle saçların dökülmesi kaçınılmaz bir sonuç\"

Türkiye\'nin saç ekimi operasyonlarında en başarılı ülkeler arasında olduğunu ifade eden Acıkök, yurt içinden ve dışından çok sayıda kişinin saç ekimi için Türkiye’yi tercih ettiğini sözlerine ekledi.
2013-11-11 12:20:00 539 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup