Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Rimeli doğru kullanın

Rimeli doğru kullanın

Rimel sürmenin yöntemlerini biliyor musunuz?
Uzun, gür ve kıvrık kirpiklere hiçbirkadın hayır diyemez. Herkes güzel kirpiklerle doğamasa da bu durumu bertaraf etmek artık çok kolay.

Kullandığımız rimellerle hem güzel kirpiklere sahip oluyoruz hem de çekici bakışlar elde ediyoruz. Ancak rimel için de dikkat edilmesi gereken noktalar var.Özellikle lens kullanıyorsanız ya da hassas gözlere sahipseniz, antialerjik rimelleri tercih etmelisiniz. Bu şekilde oluşabilecek herhangi bir hasarı önceden önlemiş olursunuz.

Su geçirmeyen rimeller günü kurtarabilir ancak hava almadığı için kirpiklerinizin dökülmesine sebep olabilir. Aynı zamanda silinmesi de zor olduğu için gözlerinizi ve kirpiklerinizi tahriş etme olasılığınız çok yüksek.

Rimeli içten dışa doğru uygulayın. Alt kirpiklerinizi, üst kirpiklere göre daha az rimellemek daha hoş bir görüntü oluşturur. Dikkati gözlerinizde toplamak istiyorsanız, siyah rimelleri tercih etmelisiniz. Ancak kirpik renginize göre de rimel seçimi yapabilirsiniz. Kirpik kıvırıcı ile kirpiklerinize işlem yapıyorsanız, bunu rimeli uygulamadan önce yapın.
2013-05-27 16:19:00 737 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup