Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Pepsi şimdi hayallerinizi gerçekleştiriyor!

Pepsi şimdi hayallerinizi gerçekleştiriyor!

Facebook sayfasına yükleyeceğiniz ‘an’larınız, Pepsi’nin reklam filmi ile ölümsüzleşecek.
Yeni kampanyası ile dünyadaki herkesi hayatı dolu dolu yaşamaya çağıran, unutamayacağı anlar katmaya çalışan Pepsi, şimdi Türkiye’deki Pepsi tutkunlarının en güzel anlarını yeni çekilecek reklam filminde yayınlayacak. Pepsi yeni kampanyası ile reklam yıldızı olmanın hayallerini kuran tüketicilerin hayallerindeki ‘’an’’ları gerçekleştiriyor. 5 Nisan’a kadar “Pepsi Yaşatır Seni” platform üzerinden Pepsi Türkiye’nin resmi Facebook sayfasına yükleyeceğiniz ‘an’larınız, Pepsi’nin reklam filmi ile ölümsüzleşecek.

Pepsi’nin reklam yıldızı olmanın hayallerini kuran tüketicilerin hayallerindeki ‘’an’’ları gerçekleştireceği yeni kampanyasında, Pepsi Türkiye Facebook sayfasına 05 Nisan’a kadar yükleyeceğiniz en sevdiğiniz anlarınızdan oluşan fotoğraflar, sürpriz isimlerden oluşan jürinin seçiminin ardından Pepsi’nin tüm Türkiye’de yayına girecek reklam filminde yerini bulacak. Pepsi’nin hayallerinizdeki o anı gerçekleştireceği, hayatınızın sonuna kadar saklayabileceğiniz anlarınızdan oluşturacağı reklam filmine ise tüm Türkiye’nin hep bir ağızdan söylemeye başladığı, Nil Karaibrahimgil’in sözlerini yazıp Özge Fışkın’ın seslendirdiği “Pepsi, O Anların Hepsi” şarkısı eşlik edecek. “Pepsi Yaşatır Seni” platformuna Pepsi Türkiye’nin resmi Facebook sayfası olan www.facebook.com/pepsiturkiye adresinden ulaşılabilecek.

Paylaştığınız fotoğraflarınız ile o anlarınızı Pepsi’nin reklam filmine taşıyacak olan “Pepsi Yaşatır Seni” platformu, ayrıca yıl boyunca Pepsi severlere hayatlarının her anını dolu dolu yaşasınlar diye online oyunlar için puanlar, alışveriş siteleri için indirimler, mobil dünya için de bedava dakikalar, SMS’ler ve internet kullanım hakkı promosyonları hediye edecek.“Pepsi Yaşatır Seni” platformu, yıl boyu sürdüreceği fırsat kampanyaları ile de hayatınızın en güzel anlarına, hayallerinize sürprizler katmaya devam edecek.


“Pepsi, O anlarınhepsi” için tüm detaylı bilgiye www.facebook.com/pepsiturkiye veya www.pepsi.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.
2013-03-20 13:51:00 898 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup