Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Pepee yepyeni bölümleri ile geliyor !

Pepee yepyeni bölümleri ile geliyor !

Pepee, uzun zaman aradan sonra yepyeni bölümleri ile Show TV ekranlarında olacak.
Çocukların minik dostu, Türkiye\'nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee, uzun zaman aradan sonra yepyeni bölümleri ile Show TV ekranlarında seyircisinin karşısına çıkmak için gün sayıyor... 2009 yılından bu yana Düşyeri Çizgi Film Stüdyoları tarafından yüzü geçkin sayıdaki bölümü ile çocukların fenomeni olan Pepee, yepyeni bölümleri ve yepyeni macelarıyla Show TV ekranında sevenleri ile buluşacak.

Pepee 2014\'te okula başlıyor!

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana her bölümü izlenme rekorları kıran Pepee, 2014 yılında yayına girecek yeni bölümlerinde okullu oluyor. Düşyeri Çizgi film Stüdyoları tarafından yapılan açıklamada, Pepee\'nin yeni bölümlerinde izleyenleri çok heyecan verici süprizler ve yeniliklerin beklediğinin, Pepee\'nin bu yıl okula başlayacak olmasının altı çiziliyor. Pepee\'nin senaristi ve Düşyeri Çizgi Film Stüdyolarının kurucusu Ayşe Şule Bilgiç; “Pepee tıpkı bizim kendi çocuklarımız gibi. Düşyeri stüdyolarında yaşıyor, büyüyor, değişiyor, gelişiyor... Pepee\'nin hayatındaki yenilikler bizler için de çok heyecan verici. Biz okullu Pepee\'yi çok sevdik. Seyircisinin de okullu Pepee\'yi çok seveceklerini düşünüyoruz.”

Yeni bölümler merak konusu

Bölümlerinin, 2012 yılında Youtube’da en çok izlenen ilk 2 video olması ile akıllara kazınan Pepee, Google\'ın 2013 verilerinde Türkiye\'den en çok aranan 5. kelime olarak karşımıza çıkıyor. Milli çizgi filmimiz, yine pedagojik alt yapısı, eğitim danışmanları ve uzman psikologlar eşliğinde hazırlanan bölümleri, birbirinden eğlenceli şarkıları, öğretici maceraları ile ailelerin bir numaralı yardımcısı olarak Show TV ekranlarında olacak. Pepee\'nin okula başlayacak olan yeni bölümleri şimdiden merak konusu...

HT Hayat
2014-01-04 04:42:00 890 Paylaş
Yorumlar

Toplam 1 yorum eklendi.

  • 04/01/2014 22:27

    başlasın artık

Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup