Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Özlem Süer'den ''Women in Love'' Koleksiyonu

Özlem Süer'den ''Women in Love'' Koleksiyonu

Başarılı Tasarımcı Özlem Süer ''Women in Love'' 2016-2017 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu tanıttı.
Başarılı Tasarımcı Özlem Süer “Women in Love” 2016-2017 Sonbahar/Kış Koleksiyonunu; Paris, Milano ve New York yolculuğuna çıkmadan önce St. Regis İstanbul’da moda severlerle buluşturdu.

Özlem Süer 2016/2017 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu ilk kez İstanbul’da marka dostlarına, basına ve cemiyetin önde gelen isimlerine tanıttı. Koleksiyon daha sonra sırasıyla Paris, Milano ve New York yolculuğuna çıkacak.

\"dusmin_5349.jpg\"

Defilenin açılış ve finalini Tülin Şahin’in yaptığı gösterinin koreografisi Yasin Soy’a, styling ise Mert Yemenicioğlu’na ait.

\"dusmin_5511.jpg\"

Özlem Süer ana teması AŞK olan “Women in Love” Koleksiyonu’nda Japon ve Yunan kültürlerinden esinlendi. Japon kültüründeki “kusurlu güzellik” felsefesi “Wabi-Sabi” ile Batı’daki Yunan güzellik anlayışına hakim olan asimetri, süreksizlik ve bitmemişlik duygusu birlikte harmanlandı. Her bir parça özenle, “tek” ve “biricik” olarak tasarlandı. Crush etkili pliseler, yaratılan dokulu kumaşlar, siyah ve pudra renklerinin yanı sıra, bir vurgu rengi olarak kırmızı tercih edildi.

\"dusmin_5708.jpg\"

Defile öncesi kokteylle başlayan organizasyona ilgi büyüktü. Sanat, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri arasında ünlü ressam Prof.Dr. Hüsamettin Koçan, Prof.Dr. Sedefhan Oğuz, Şef Metin Süerkan, Saffet Emre Tonguç, oyuncu Hatice Aslan, oyuncu Gonca Vuslateri ve eşi Burak Ertoğan, Özlem Gürses, Diyetisyen ve yazar Dilara Koçak, dizi oyuncusu Begüm Kütük, Mert Vidinli, Pelin Kaya ve Şah Yaycı yer aldı.

\"dusmin_5839.jpg\"

Kokteyl sonrası defile salonuna geçen konuklar danteller, dar dokuma şeritler, kıyafetten bağımsız elbisenin üzerine giyilen tamamlayıcı parçalar, farklı styling anlayışlarına olanak sağlayan üst ve alt gruplardan oluşan, alışıldık formların dışındaki koleksiyonu ilgiyle izlediler.

\"dusmin_6008.jpg\"
2016-02-13 00:16:00 1450 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup