Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Osman Ünsal, aday adaylığı başvuruşunu binlerce kişiyle birlikte yaptı

Osman Ünsal, aday adaylığı başvuruşunu binlerce kişiyle birlikte yaptı

Sivaslı genç işadamı Osman Ünsal, yüzlerce aracın eşlik ettiği konvoy ile birlikte AK Parti İstanbul 3. Bölge için aday adaylığı başvurusu yaptı.
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı\'na aday adaylığı başvurusunu yapan Sivaslı işadamı Osman Ünsal\'a yüzlerce araçlık konvoy destek verdi. İstanbul\'da en fazla Sivaslı nüfusun bulunduğunu ifade eden Osman Ünsal, destekleyenlerin önünde her zaman halk ile iç içe olacağının sözünü verdi.

Kendisini aday adaylığına sürükleyen süreç hakkında bilgi veren Osman Ünsal, Uzun istişarelerden ve destek açıklamalarının ardından bu kararı aldım. Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve  Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu\'nun görev vermesi halinde tüm gücümle AK Parti ve halkımız için çalışacağım. Türkiye\'nin içerisinde bulunduğu başarılı konumu daha da yükseltmek için elimden geleni yapacağım. Halkımız bilmelidir ki, AK Parti kadroları kurulduğu günden bu yana içinde yer alan bir nefer olarak, onlara daha fazla hizmet edebilmek adına aday adayı oldum dedi

Osman Ünsal, 18 Mart\'ta Bağcılar\'da bulunan Halk Sarayı\'nda bin kişinin katılımıyla aday toplantısı düzenleyeceğini, toplantıya çok sayıda ünlü ismin de katılacağını açıkladı.
2015-02-22 14:03:00 695 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup