Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Neden hala yalnızsınız?

Neden hala yalnızsınız?

Uzun süredir yalnızsanız bunun pek çok nedeni olabilir.
Aramaktan vazgeçme

Bay Doğru ile süpermarkette tanışmanız gerçekten harika olabilir ancak bu senaryo genelde romantik komedilerde yaşanır. Hayatınızda aşkın olmamasına lanet yağdırmak kolaydır ancak biraz insan içine karışmazsanız sevgili bulmanız zorlaşır. Peki ne yapacaksınız? Çağrıldığınız partilere, pikniklere, ev partilerine evet diyin. Böylece yeni insanlarla tanışarak sevgili bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

Takıntı haline getirme

Kendinizi ne kadar baskı altında hissederseniz, Bay Doğru ile karşılaşma ihtimaliniz o kadar düşer. Hepimiz, iyi olayların hiç beklemediğimiz anda başımıza geldiğini biliriz. Bu nedenle stres yapmayı bir kenara bırakın ve kendinizi eğlenceye verin. Eğer sevgiliniz olmadığı için, bütün arkadaşlarınız evlendiği ve çocuk sahibi olduğu için kendinizi strese sokarsanız, tek olmaktan kurtulamazsınız. Derin bir nefes alın, rahatlayın ve hayatınızın tadını çıkarın. Eninde sonunda karşınıza birisi çıkacaktır.

Aynı mekanlar, aynı insanlar

Eğer sürekli aynı insanlarla aynı yerlere gidiyorsanız, yeni bir erkekle tanışma ihtimaliniz düşer. Farklı şeyler yapmayı deneyin. Uzun süredir buluşmadığınız arkadaşlarınızla buluşun. Farklı barları ve restoranları deneyin.

Zaman yaratamama

İş, aile ve diğer konular, Bay Doğru ile tanışma yolunda sizin için büyük engel olabilir. Gençliğinizde olduğu kadar, dışarıda vakit geçirecek zamanınız olmayabilir. Eğer bir ofiste çalışıyor, spor yapıyor ve boş zamanlarınızda televizyon seyrediyorsanız, bu gidişe bir dur demenin zamanı gelmiş demektir. Sosyal hayatınızı canlandırmanın bir yolunu bulun.
2014-05-28 14:40:00 2020 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup