Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Muhteşem öpücüğün 4 altın kuralı

Muhteşem öpücüğün 4 altın kuralı

Ufak ipuçlarıyla partnerinizin aklını başından alabilirsiniz...
Öpüşmek sanıldığı kadar zor bir yakınlaşma değil. İki insanın birbirine uyum sağlaması şartıyla kötü öpüşmeleri imkânsızdır. Kimyanızın uyması ve ahenk içerisinde davranma iyi öpüşmenin temel etmenlerindendir. İşte bunu takiben dikkat etmeniz gerekenler:

1) Nefese Dikkat!

Öpüşmenin altın kuralı nefesinizin taze olmasıdır. Yakınlaşma anında kötü kokan bir nefes öpüşmek kaçınılmaz olsa da süresinin kısa ve etkisinin sönük olmasına neden olacaktır. Dişlerinizi düzenli fırçalayarak ve nefesinizi taze tutmaya özen göstererek öpülesi dudaklara sahip olabilirsiniz.

Nefesinizi taptaze yapacak ürünlerle kimse çekim gücünüze dayanamayacak...Ayrıntılar için tıklayın!

2) Kokuların Gücü

Yapılan araştırmalar kokuların kişilerin kararlarında ve hareketlerinde büyük öneme sahip olduğunu gösteriyor. Öpüşürken yakın temas söz konusu olduğu için kokunuzun partnerinizi etkilemesi çok önemlidir. Cildinize uygun parfümlerle istediğiniz etkiyi yaratabilir ve ateşli bir şekilde öpüşmeyi başarabilirsiniz.

3) Ellerinizi Kullanın

Sevgilinizin beline sarılmak, onu hafifçe öpmek ve değerli olduğunu hissettirmek öpüşmenin etkileyici olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle sabit durmaktan ziyade el ele tutuşarak ve partnerinize sarılarak öpüşmeyi deneyin.

4) Dudaklar…

Güzel dudaklar makyajınıza uygun bir ruj sayesinde açığa çıkar. Rujunuz partnerinizin dikkatini dudaklarınıza çekecek ve yakınlaşmayı sağlayacaktır. Makyajınıza uygun bir ruj ile öpüşmeyi garantileyebilirsiniz.

Dudaklar sadece kadınların dikkat etmesi gereken bir öğe olarak algılanmamalıdır.  Erkekler de bu konuda dikkatli davranmalıdır. Çatlamış ve kuru dudaklar bayanlar tarafından pek de hoş karşılanmamaktadır.

Milliyet
2014-04-25 15:13:00 5619 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup