Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Metin yakalandı, tüm dengeler değişti

Metin yakalandı, tüm dengeler değişti

Kara Para Aşk bu akşam saat 20:00'da Atv'de...
23.Bölüm:

Ömer sonunda Metin’i ele geçirmeyi başarmıştır. Gözaltı süresi dolmadan Metin’i konuşturmak ve her şeyi itiraf etmesini sağlamak zorundadır.  Metin ise Tayyar’ı ele vermenin karşılığında Ömer’den Nilüfer’i ister. Nilüfer’le son kez konuşacaktır. Elif buna izin vermek istemez ama Nilüfer bunu ablasına borçlu olduğunu düşünerek görüşmeyi kabul eder. Nilüfer’le hesaplaşan Metin’i bu kez başka bir şok beklemektedir. Konuşmak için Ömer’e yeni bir şart koşar. Ömer gözaltı süresi bitmeden Metin’in isteğini gerçekleştirip Tayyar’ı ele vermesini sağlayabilecek midir?  Bu sırada Ömer’i bekleyen büyük tehlike nedir?

Hüseyin’den Metin’in gözaltına alındığını öğrenen Tayyar deliye döner. Metin’i susturmanın tek yolunun annesini ele geçirmek olduğunu bilen Tayyar, Hüseyin’i Nevin’in peşine takar. Hüseyin Nevin’i bulup Tayyar’a teslim edecek midir? Tayyar Metin’i susturmayı başarabilecek midir?

Öğrendikleri yüzünden babasına çok öfkelenen Mert evi terk eder ve Denizerlerin kapısını çalar. Mert’i o halde yalnız bırakmak istemeyen Elif bir süre evlerinde kalmasına izin verir.  Tayyar oğlunu ararken Eliflere gider ve Elif’le karşılaşır. Elif ve Tayyar arasında büyük bir hesaplaşma yaşanacaktır. Elif, Tayyar’a babasının katili olup olmadığını sorar. Tayyar kibrine yenilip her şeyi itiraf edecek midir?

Bütün bunlar olurken Hüseyin’in şüpheli davranışları Arda’yı iyice kuşkulandırır. Arda şüphelerini Pelin’le ve Ömer’le paylaşacak mıdır?
2014-11-05 16:41:00 315 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup