Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Likid Yüz Kaldırma

Likid Yüz Kaldırma

“Likid Yüz Kaldırma” destekli göz çevresi estetik operasyonları ile bakışların anlamı milimetrik olarak değiştirilebiliyor.
“Likid Yüz Kaldırma” yönteminin Türkiye’deki öncüsü Op.Dr.Semih Gök, göz çevresi estetik operasyonlarını likid yüz kaldırma ile desteklediklerinde bakışların anlamını önemli ölçüde  değiştirebildiklerini  açıkladı.

Göz çevresi estetiğinin göz bebeğinin parıltısına hükmettiğini vurgulayan cerrah, gözlerin anlamını milimetrik ayarlarla artırdıklarını belirtiyor:

Göz çevresi estetik ameliyatı, gizemi, pırıltısı yüksek bir operasyondur. Ön çalışması genetik yapı araştırmasıyla başlar. Göz kapağı, kas güçleri, kaş yapısı, kapak açıklıkları, üst kapak düşüklükleri  şakak yığılmaları,  asimetriler, torbalanmalar, göz küresinin kemik yapısı,  yaşlılık deri yığılmaları incelenir. Sonra iki göz çevresi cerrahi kombinasyonundan biri seçilir: “Dört vektörlü” ya da “Altı Boyutlu”.

Üst  kapak - alt kapak - şakak germe - yağ enjeksiyonu kombinasyonu  “Dört  Vektörlü Göz Çevresi Cerrahisi” olarak adlandırılır ve genel anestezi ile gerçekleştirilir.

Bu operasyona cilt yenileme ve PRP tedavileri de eklendiğinde “Altı Boyutlu Göz Çevresi Cerrahisi” planı devreye girer.

Likid yüz kaldırma işlemleriyle desteklendiğinde bu iki göz çevresi estetik operasyonu, yorgun, sarkmış, matlaşmış yüzlere gençlik ateşlerini yeniden yakalama şansını veriyor. Gözlerin pırıltısı ve anlamı artıyor.

http://www.ec.gen.tr/ec/goz.html

http://drsemihgok.blogspot.com.tr/2013/12/dort-vektorlu-goz-cevresi-ve-alt.html
2014-01-30 13:23:00 2210 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup