Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Lekeler Canınızı mı Sıktı? Çözüm Karbon Peeling

Pervin Dinçer

Cilt çatlakları ve sivilce izleri ve sarkmalar günümüzde kadın-erkek birçok kişinin ortak problemi. Cilt çatlaklarında, sivilce izlerinde ve sıkılaştırmada kullanılan sistemlerden biri olan karbon peeling, özellikle de ciltte sivilce izlerinde Altın İğne ile kombinasyonuyla etkili sonuçlar alınıyor. Cilt çatlakları gebelik, ergenlik ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak ciltte oluşan izlerdir. Ve bu sorundan karbon peelingle kurtulmak mümkün.

Uygulamanın adı Karbon Peeling. Spektra özelliği olan Q-Swich lazerle yapılan ‘karbon peeling’ veya tüm dünyada bilinen diğer adıyla ‘lazer toning’, özellikle Avrupalı kadınların güzellik silahı olarak görülüyor. Daha işlemin yapıldığı gün bile kısa sürede gözle görünür bir etki sağlıyor. Her hangi bir ağrı ya da sancıya neden olmayan karbon peeling sayesinde lekelerinizin yok olmaya başladığını, gözeneklerin sıkılaşıp cildinizin ışıl ışıl parladığını görebilirsiniz.

Biz kadınlara oldukça pürüzsüz bir cilt sunan karbon peeling uygulamasından bahsetmek gerekirse;  uygulamadan önce cilde karbon losyon sürülüyor ve 15-20 dakika bekleniyor. Yapılan lazer atışları ile ısınan karbon partikülleri cilt gözeneklerine gönderiliyor. Bu etkiye birinci dereceden biyokimyasal termal etki deniliyor. Böylece cilt hücrelerinin yenilenmesi uyarılıyor.  10-15 günde yapılan karbon peelingin biz sabırsız kadınlara sunduğu güzel yanlarından biri de uygulamanın ardından herhangi bir aksama yaşamadan gündelik hayata devam edebiliyor olmanız.

Karbon peeling sayesinde özellikle de yaz aylarında cildimizde oluşabilecek güneş lekelerini oluşmadan engelleyebileceğiz. Bunun için yapmak gereken ise son derece basit. Hijyeni ve bilgisi konusunda şüphe etmediğiniz bir uzmana başvurarak karbon peelingi yaptırmanız yeterli. Kısa zamanda uygulanan ve uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da sızı yaşanmayan karbon peelinginin sunduğu etkili sonuçlardan biri de cildin daha parlak ve ışıl ışıl olmasını sağlamak.

Karbon peelinginin ardından herhangi bir aksama yaşanmadan sosyal hayata da devam edebiliyoruz. Eğer siz de güneş lekelerinden kurtulmak istiyorsanız ya da güneş lekeleriniz oluşmadan önlemlerinizi almak istiyorsanız karbon peeling uygulaması tam size göre. Daha parlak ve sağlıklı bir cilt herkesin hakkı.Sağladığı yararlar da uygulaması da basit ve oldukça rahat. Ayrıca karbon peeling  uygulanırken herhangi bir ağrı ya da yüzünüzde yanma hissetmezsiniz.  Uygulama sırasında yapmasınız gereken gözlerinizi kapatmak ve müziğin akışına kendinizi bırakmak. Gözlerinizi açtığınızda ise cildinizdeki ferahlığı, hücrelerin uyanışını hissedeceksiniz.

Güzelliğinize…
Paylaş
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup