Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kurt Seyit ve Şura İstanbul'da yeni sezon başlıyor

Kurt Seyit ve Şura İstanbul'da yeni sezon başlıyor

Kurt Seyit ve Şura İstanbul’un yeni sezon ilk bölümü 23 Eylül Salı günü yayınlanacak.
Sezon finalinde birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Kurt Seyit ve Şura’nın aşklarını ilgiyle izleyen dizinin hayranları, Seyit ve Şura’nın mutlu olmasını yürekten dilerken Mürvet’in hikayeye nasıl dahil olacağını da merakla bekliyor. Kurt Seyit ve Şura İstanbul’un 23 Eylül Salı günü yayınlanacak yeni sezon ilk bölümü ise izleyicilerin merakını gidermeye hazırlanıyor.

Dizinin ilk bölümünde, asılmayı beklerken sürpriz bir şekilde salıverilen Seyit aylar sonra Şura’ya kavuşacak. Seyit’in yokluğunda oteli ele geçiren Petro ise tüm kozlarını kaybederek Billy’ye boyun eğmek zorunda kalacak.

ZERRİN TEKİNDOR’UN İLK DÖNEM DİZİSİ

Dizinin ilk sezonunda hikayenin günümüzde yaşayan yazarı rolüyle izleyici karşısına çıkan Zerrin Tekindor yeni sezonda Emine karakterine hayat verecek. İlk defa bir dönem dizisinde rol alacak Zerrin Tekindor’un canlandıracağı Emine, sert ve korumacı tavırlarıyla sadece kızı Mürvet’in değil tüm karakterlerin hayatını etkileyecek.

Fahriye Evcen’in canlandıracağı Mürvet ise çocuk yaşta ayrı düştüğü annesini yıllar sonra bulmanın sevincini yaşayamadan mahallelerinde çıkan yangınla uğraşmak zorunda kalacak. İstanbul’da kaldığı ilk gece Kurt Seyit’le karşılaşacak Mürvet’in sadece evinde değil kalbinde de büyük bir yangın başlayacak.

Dizide Mürvet ve Emine’nin yaşayacağı Türk mahallesinin çekimleri İstanbul’un tarihi semtlerinden Zeyrek ve Vefa’da tamamlandı.

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen; Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen’in rol aldığı Kurt Seyit ve Şura İstanbul 23 Eylül Salı günü saat 20:30\'da Star TV’de…
2014-09-22 16:42:00 396 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup