Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kova burcu

Kova burcu

Zodyak’ın ve burçlar kuşağının on birinci burcudur Kova Burcu.
Kova Burcu gezegeni Uranüs ve elementi ise havadır. Genel anlamda iyi enerejiyi yönlendirme konusunda çok başarılıdır. Dostluk ve arkadaşlık bir Kova Burcu için çok önemlidir. Ayrıca Kova Burcu bilgiçliği ile de tanınır. Bu nedenle dikkafalı ve inatçı bir burç da diyebiliriz.

Kova Burcu özellikleri genel anlamda huysuz ve alınganlık yaratmaktadır. Herşeyi ben bilitim tavrı ve bu konudaki dik kafalı olması nedeniyle bu alınganlık oluşmuştur Kova Burcunda. Kova Burcu erkeği de bu dik kafalı ve bilgiçlik tavırları içerisinde bir sosyal hayat sürdürmeye çalışmaktadır. Fikirlerine itiraz geldiği zaman mutsuz olan ve kolaylıkla karşısındakini de mutsuz edebilen ve bu nedenle de arkadaşlık bağlarını da kolayca koparabilen erkektir Kova Burcu erkeği. Ama eğer aynı dili konuşabiliyor ve biraz da onu pohpohluyorsanız Kova Burcu erkeği ile iyi geçinebilirsiniz.

Kova burcu kadını fazla hırsı olmayan ve dostluklarını uzun süre koparmadan sürdürebilen güzel özellliklere sahiptir. Hayal güçleri ve sezgileri kuvvetlidir. Kova Burcu kadını belirli bir konuya yoğunlaşırsa o konuda çok başarılı olabilir. Özellikle akademik konularda bu özelliği çok işine yarayabilmektedir. Bu nedenle bilimsel yahut akademik konularda başarılı olabilir Kova Burcu kadını.

ADVERTORIAL

 
2014-03-11 19:43:00 1173 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup