Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Klass Mayıs sayısıyla yine çok konuşulacak

Klass Mayıs sayısıyla yine çok konuşulacak

Klass dergisi Mayıs sayısıyla yine dopdolu...
İş ve sosyal yaşam dünyasından ünlülerle yapılan röportajlar, davetlerden en çarpıcı fotoğraflar ve çok özel konularıyla Klass, yine başucunuzdan ayıramayacağınız bir dergi olacak.

İşte Mayıs sayısından seçtiğimiz bazı özel haber ve röportajlar…

SOSYAL YAŞAM DÜNYASININ GENÇLERİ ‘ÇOCUKLAR AŞKINA’ PODYUMA ÇIKTI!

Sosyal yaşam dünyasının genç kuşak temsilcileri, korumaya muhtaç çocuklar yararına podyuma çıktılar ve “Çocuklar Aşkına” isimli sosyal sorumluluk projesine imza attılar. Pera Palace Hotel Jumeirah’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik sosyal yaşamın ünlülerini buluşturdu. Podyumda profesyonel mankenleri aratmayan ve güzellikleriyle büyüleyen jet-set’in genç kızlarının en özel pozları Klass’ta…

İZZET & DİDEM ANTEBİ MUTLU ÇİFT ENDİŞELİ ZAMANLARI ATLATTI!

Sosyal yaşamın sevilen isimlerinden Didem Antebi, omuriliğinde rastlanan kist sebebiyle 1 haftalığına New York'a gitmiş, yapılan testler sonucu sağlığında hiçbir problem olmadığı ortaya çıkmıştı. Hastalığı boyunca eşinin yanından hiç ayrılmayan İzzet Bey ile Didem Hanım, Nişantaşı’nda da objektiflerimize takıldı. Elele tutuşarak Nişantaşı’nda tur atan mutlu çift bir müddet sonra semtten ayrıldılar. Mutluluğun en özel kareleri Klass’ta…

SOSYAL YAŞAMIN GÖZDE İSİMLERİNDEN GÜL ERGİ YAŞAMINI VE RESİM TUTKUSUNU KLASS’A ANLATTI: "HAYATIM KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ HEP RESSAMLARIN, HEYKELTIRAŞLARIN, MÜZİSYENLERİN, ŞAİRLERİN İÇİNDE GEÇTİ"

Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Gül Ergi, İngiltere'de Shakespeare tiyatrosunda çalışmalar yaptıktan sonra uzun yıllar Mimar Sinan Üniversitesi'nde İngilizce ve Sanat Yorumu dersleri verdi. Gül Ergi, aynı zamanda resim eksperti. Şahıs, şirket ve bankalara sanat danışmanlığı yaparak bu kapsamda çeşitli sanat ve sergi aktiviteleri de düzenliyor. Anne ve babasının başlattığı resim koleksiyonunu devam ettiren Gül Ergi’nin bugün 900’ü aşkın değerli sanat eseri var. Sosyal yaşamın gözde isimlerinden Gül Ergi yaşamını ve sanat tutkusunu Klass’a anlattı.

Hülya & Mina & Eda Kalyoncu
“ÇOCUKLARIMIN MUTLU İNSANLAR OLMALARI ÖNEMLİ BENİM İÇİN”


Hülya Kalyoncu, kuşkusuz sosyal yaşamın en yoğun isimlerinden biri. Bir yandan akademik kariyeri, bir yandan sosyal yaşamı ve en önemlisi iki kız çocuk sahibi bir anne olarak yaşamının her anını dolu dolu yaşayan bir isim. Kızları da kendisini örnek alarak sanata, spora, hobilerine ve sosyal aktivitelere yatkın birer birey olarak yetişiyorlar. Hülya Kalyoncu, Anneler Günü dolayısıyla kızları Mina ve Eda ile birlikte en özel annelik duygularını Klass okurlarıyla paylaştı.

FOLKART İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESUT SANCAK, ÇARPICI PROJELERİNİ VE BAŞARILARININ SIRRINI ANLATTI: “BAŞARIMIZIN SIRRI SEVMEK, ÇALIŞMAK, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEMEK, FARK VE İTİBAR YARATMAKTAN GEÇİYOR”

Yaşam kalitesini ve standardını yükselten, sanat ve mimarinin tüm inceliklerini bünyesinde barındıran alanlar inşa eden Folkart İnşaat, 2006 yılında SAYA Grup bünyesinde kuruldu. Folkart, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış yüksek kalitede mekânlar, yüksek yapılar, A Plus konut ve ofisler ile alışveriş merkezleri geliştiren bir firma… Şu ana dek İzmir’de Narlıdere Folkart ve Mavişehir projelerini hayata geçiren ve son yaptığı Folkart Towers projesi ile İzmir’e değer katan ve İzmir'in çehresini değiştiren Folkart İnşaat, Haziran ayında da Çeşme’deki Folkart Paşalimanı projesini tamamlıyor. Folkart İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, çarpıcı projelerini ve başarılarının sırrını Klass’a anlattı.
2013-05-07 16:21:00 630 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup