Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kahvaltı sofralarına: Porselen sahanlar

Kahvaltı sofralarına: Porselen sahanlar

Porselen Sahanlar, sağlıklı ve hijyenik yapısının yanı sıra şık tasarımı ile kahvaltı sofralarını süslüyor.
Her tip ocak üzerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Aluminalı Porselen Sahanlarında pişirdiğiniz lezzetleri, direk olarak ocaktan aldığınız gibi masanıza taşıyabilir, şıklığı ile göz kamaştıracak sahanınızda sofranızın uyumunu bozmayacak şekilde servis edebilirsiniz.

Aluminalı Porselen Sahanları'nın, 10 dakikalık pişirme / ısıtma işlemleri sonunda kuru ve ıslak mermer yüzeye konduktan sonra bile, ürün yüzeyinde herhangi bir çatlama olmadığı test edilmiş ve onaylanmıştır.

Kremsi beyaz rengi ve dayanıklılığı arttırılmış yapısı ile 5 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda ateşe dayanıklı hale getirilen Aluminalı Porselen Sahanlar; günlük hayatta karşılaşılabilecek asit ve alkalilere karşı dayanıklıdır. Mikrop barındırmaz, hijyeniktir ve kolay temizlenir. Kanserojen madde ihtiva etmez. Sağlıklı pişirimler için ideal bir üründür. Isıyı uzun süre muhafaza eden yapısı itibariyle pişirim süresini kısaltır ve enerji tasarrufu sağlar. Ekolojik bir üründür, üretim süreci, geri dönüştürülebilir paketlemesi ile çevre dostudur. Şık görünümü ile uzun süre modası geçmeyecek bir tasarıma sahiptir.

Ocak üzerine konmadan önce mutlaka içinin dolu ( su, yağ vb. ) olmasını önerdiğimiz Aluminalı Porselen sahanlar, çizilmez fakat metal kaşık veya karıştırıcılar porselen üzerinde metal izi bırakacağından tahta karıştırıcı kullanılması tavsiye edilir. Ürün, alışılmış ürünlerden daha uzun süre ısısını muhafaza edeceğinden, pişirim süresi bu bilgiyi göz önüne alarak belirlenmeli, yemeğin dibini tutturmamak için daha kısa sürede ateşten alınmalıdır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğinin yanı sıra buzdolabında kullanılabilir Aluminalı Porselen Sahanlar, yüzde 100 yerli sermaye ile Bilecik'te üretilmektedir.
2013-10-06 06:28:00 945 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup