Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kadınların en hassas 4 noktası !

Kadınların en hassas 4 noktası !

İşte kadınların cinsel anatomisinin anahtarları...
Kadın vücudu sayısız erojen bölgeyle doludur. Bu noktalar cinsel olarak uyarıldığında orgazm ihtimali yüksektir. 

C Noktası

Klitoris olarak bilinen bu nokta kadınların %70’inin orgazm olmasını sağlayan bölgedir. Uyarıldığında zevk veren klitoriste 8000 hassas sinir ucu bulunur. Erkek cinsel organı da dahil olmak üzere başka hiç bir organda bu kadar sinir ucu bulunmaz. Bu sebeple hemen uyarılması genellikle mümkün değildir. Cinsel ilişki öncesi direkt olarak klitorisi hedef almak acıya ve rahatsızlığa sebep olabilir. Cinsel ilişkiye yavaş bir geçiş yapmak etkili olabilir.

Klitorisin en hassas yeri kadınlar arasında farklılık gösterir. Eğer klitorisi bir saat olarak düşünürseniz en hassas nokta muhtemelen 10.30 yönünde olacaktır. Ancak elbette bu genel geçer bir kural değildir.

G Noktası

Grafenberg Noktası olarak da bilinen G noktası cinsel makalelerde ve yazılarda sık rastladığımız bir terimdir. Çok hassas olan bu bölge tahminlere göre vajinal kanalın ön duvarında yer alır ve idrar kesesinin 1-2 santim üzerindedir. Cinsel uyarılma sırasında şiştiği söylenen bu bölgeyi bulması ise pek kolay değildir. Uyarılmadığı zamanlarda fark edilmez olan bu bölge orgazm veya cinsel birleşme sırasında şişerek hissedilir bir hal alabilir.

U Noktası

U noktasını belki de hiç duymadınız. U noktası, üretral açıklığın her iki tarafında da yer alabilen aşırı hassas bir bölgedir. Kadınlar için erojen bir bölge olan U noktası, G noktası ile birlikte uyarıldığında orgazm ihtimali yükselir.

Bonus ! A Noktası

A noktası vajinal kanalın en sonunda yer alan hassas bir bölgedir. Genellikle ulaşılması pek mümkün değildir. Bu nokta cinsel ilişki sırasında etkin hale gelebilir.

Milliyet
2014-08-11 03:09:00 8969 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup