Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kadınların 5 büyük hatası

Kadınların 5 büyük hatası

Baş başa randevuda kadınların yaptığı 5 genel yanlışı derledik...
 

LEYDİTÜRK ÖZEL / Yakın zamanda hoşlandığın bir erkekle randevun mu var? O zaman genelde kadınların yaptığı hatayı yapmamanız için aşağıdaki önerilerimizi biraz düşünün..
 
- Randevu günü ve saati olarak her zamanın size uyduğunu söylemek erkek tarafından farklı algılanabilir. Bu sizin ''boş'' biri olabileceğinizin sinyalini verebilir. 
 
- Biraz daha fazla makyaj kendimize güvenimizin azaldığı zamanlarda kurtarıcımız olabilir fakat bir flört buluşması için evden çıkarken daima hafif makyaj yapın.
 
- Diyelim romantik yemek veya buluşma istediğin gibi gitmedi ve ondan çok etkilenmedin, o zaman bile pozitif halini korumayı ihmal etme, üzülme çünkü bu sana farklı açıdan olgunluk havası katacaktır..
 
- Kararlarınla ilgili kendini iç sesin yerine daha çok arkadaşlarının sana verdiği önerileri ciddiye almak size zarar verebilir. Bu sayede kendi tercihlerinizin sonuçlarını değil başkalarının tahminlerini ve olasılıklarını yaşamış olursunuz.
 
- Eğer karşı taraf sizi etkiliyor fakat bazı özellikleri size batıyorsa eksileri değiştirmeye uğraşıp ta sevdiğiniz noktları bir saniye içinde yavana atmayın. Kimse mükemmel değildir ve unutmayın o ''kötü bir çocuk'' olsa bile isteyerek bu ilişkiyi yaşıyorsunuz..
 
Lifestyle.com.au
2012-12-11 10:57:00 1524 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup