Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kadınlar büyük seviyor!

Kadınlar büyük seviyor!

Araştırmalara göre kadınlar büyük penis tercih ediyor...
Kadınlar, uzun dönemli partnerleriyle karşılaştırıldığında, tek seferlik cinsel birlikteliklerinde daha büyük penisleri tercih etti. Bu da ideal penis boyutunun, küresel ortalamadan daha büyük olduğunu gösteriyor.

Kaliforniya ve Meksika Üniversitelerinden araştırmacılar, kadınlara oylamaları için 33 farklı büyüklükte, 3 boyutlu, sert, kokusuz ve mavi plastikten yapılma penis modelleri sundular. Mavi olmalarının sebebi ise, ırksal ayrımı minimuma düşürmekti. 18-65 yaş arası, toplamda 75 kadın bu çalışmada yer aldı.

Uzun dönemli partnerlerinde, tercih edecekleri penis boyutunu seçmeleri istendiğinde, ortalama uzunluk 16 cm ve genişlik ise 12,2 cm idi. Tek seferlik deneyimlerinde ise, ortalama 16,3 cm uzunluk ve 12,7 cm genişlik olarak farklılıklara rastlandı.

Bu araştırma, 2 boyutlu ve erekte olmamış penislerle yapılan önceki çalışmalarla karşılaştırıldığında, daha net sonuçlar doğurdu.

Geçen sene yayınlanan, küresel çapta, 15.000 penis analizine göre ortalama erekte penis uzunluğu 13,1 cm ve genişliği 11,7 cm’dir.

Cinsel psikofizyolojist Dr. Nicole Prause ve bir grup araştırmacı takımı da kadınlara, eski cinsel ilişkileriyle ilgili bir anket yaptılar. Bazı kadınlar ilişkilerini partnerlerinin penis boyu yüzünden bitirdiğini söyledi. Kadınların %7’si penis boylarının “çok büyük”, %20’si ise “çok küçük” olduğunu ekledi.

HT Hayat
2016-12-12 09:37:00 4628 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup