Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kaçak Gelinler resmi olarak Twitter'da !

Kaçak Gelinler resmi olarak Twitter'da !

NTC Medya Tv 8’de yayınlanan Kaçak Gelinler dizisinin karakterlerini resmi olarak sosyal medyaya taşıdı.
Dizi karakterleri kendilerine ait resmi twitter hesapları üzerinden sürekli olarak takipçileri ile etkileşimde bulunuyor. Karakterler, dizinin dışında devam eden hayatlarına dair her şeyi bu hesaplar üzerinden paylaşıyor. Attıkları tweetler ile sanki gerçek hayatta yaşıyormuş hissi uyandıran karakterler birlikte vakit geçiyor, kahvaltıya, yemeğe gidiyor, sohbet ediyorlar ve fotoğraf paylaşıyorlar. Televizyon karakterinin dijital mecralarda bir yansıması olarak, yaşadıklarına, hislerine ve ruh hallerine dair paylaşımlarını twitter üzerinden gün içerisinde devam ettiriyorlar.

Kaçak gelinler dizisinin ana karakterlerine ait   @seboshgursoy  , @sselim_inan  @kainattgencer  , @almillapeker_  ,  @ozgurr_saglam  ,  @cann_onerr  ,  @egealptekinnn , @MemoGurmeSarayi hesapları diziyi her bölüm severek izleyenler tarafından beğeniyle takip ediliyor.  Hesaplar dizi oyuncularının da destek ve yönlendirmeleriyle  yönetiliyor.  Takipçileri de karakterlerin kendi aralarında yaptıkları sohbetlere katılarak onlarla sürekli iletişim halinde olabiliyorlar.

NTC Medya, Kaçak Gelinler dizisi için  twitter.com/KacakGelinler üzerinden duyuracağı aktivitelerle takipçilerine farklı sürprizler hazırlıyor.
2014-11-14 00:58:00 498 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün


Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup