Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

Kabadayıların hesaplaşma zamanı

Kabadayıların hesaplaşma zamanı

Karadayı bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında olacak...
79.Bölüm:

Kabadayı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mahir, Boksör Hilmi’yi madara ettikten sonra onun mıntıkasını da ele geçirmiştir. Artık her kabadayı gibi el öptürmek ve haraç almak zorundadır. Fıtratına ters de olsa Mahir intikamı uğruna bazı şeylerden ödün vermeye başlamıştır. Yeni mıntıkasında bir de bitirimhanesi olmuştur. Namı giderek yayılmaktadır. Bunu duyan Nail içkiye zam yaptığının haberini yollar. Mahir ilk kez hedefindeki kabadayılardan biriyle irtibata geçecek bir fırsat yakalamıştır. Zam yapmayı kabul eder ve Nail’le görüşme talep eder. Mahir Nail’le tanışmayı başarabilecek midir?

Mahir’i kontrol edebilmek için Ayten’den yardım isteyen Feride onu ikna etmeyi başarır. Mahir’in peşine bir adam takarlar. Feride ne olursa olsun Mahir’i durdurmakta kararlıdır. Son bir kez karşısına çıkar konuşur ama Mahir’in vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Feride Mahir’in zarar görmesine engel olabilecek midir?

Tutuklu yargılanmak üzere hapse atılan Boksör Hilmi yaşadıklarını gururuna yediremez. Bir gece hapisten kaçacak ve Mahir’le teke tek dövüşecektir. Haber yollar ve Mahir kabul eder. Boksör ve Mahir karşı karşıya geldiklerinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşırlar. Bu olay Mahir’in bütün planlarını alt üst etmeye yetecektir.
2014-10-06 14:18:00 461 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup