Tweet
Haber3.com Ana Sayfa
  • Leyditurk FaceBook
  • Leyditurk Twitter
  • Leyditurk Friendfeed.com
  • Leyditurk RSS

İş İngizlicesi konuşmanın yeni metodu

İş İngizlicesi konuşmanın yeni metodu

İş Dünyası ve İş İngilizcesi Konuşmanın Yeni Metodu : onlineisingilizcesi.com
Teknolojik devrimler birçok mesleğin tarihin tozlu sayfalarında yerini almasını sağladığı gibi iş dünyası üzerinden farklı etkiler de bırakmıştır. Bu devrimler neticesinde tabiri caizse dünya küçülmüş, üretimde ve tüketimde teknolojiye bağımlılıklar ortaya çıkmıştır. Çok değil bundan 15 sene önce iki şehir arasındaki mesafe 24 saat iken, şimdi dünyanın bir ucundan diğer ucuna iletişim birkaç saniye içerisinde gerçekleşmektedir. Bu durum üretimde iş yapış şekillerini ve pazarlamayı etkilemiştir. Yerel pazarlama yöntemleri yerini lokasyon gözetmeksizin dünyaya pazarlamaya bırakmıştır. Ancak bu pazarlama sanıldığı kadar kolay değildir. Bu şekilde bir pazarlama yöntemini bilmek için iletişim araçlarından en önemlisi olan lisan devreye girmektedir. Uluslararası pazarlamada kullanılan lisan ağırlıklı olarak İngilizcedir. İş hayatınızda İngilizce bilmenizin yanı sıra mesleğiniz ve ürününüzle ilgili ayrıntları içerisinde barındıran İş ingilizcesi kalıpları konusunda da bilgili olmanız ve bunları iyi kullanmanız gerekmektedir.

İş ingilizcesi, içeriğinde yaptığınız iş ile ilgili teknik terim ve kalıpları barındıran ingilizce şeklidir. Özellikle uluslararası pazarlama yapılırken resmiyet önemlidir. İş ingilizcesi de genel ingilizceden farklı olarak içerisinde resmiyetin bulunduğu ingilizce şeklidir. Resmi toplantılar, iş ve ürünlerinizle ilgili yapacağınız olan sunumlar, ingilizce iş görüşmeleri, pazarlama toplantıları vb. tüm içeriklerde ağırlıklı olarak iş ingilizcesi ve terimleri kullanılmaktadır. Bu terimler zamanla öğrenilebileceği gibi iş ingilizcesi sözlük ve yardımcı materyalleri aracılığı ile de öğrenilebilir. Öğrenilen bu bilgiler sonucunda yapılan sunum ve pazarlama yöntemlerinde zamanla uzmanlaşılarak başarı oranı artırılabilmektedir.

İş ingilizcesi, genel ingilizce bilgisi olan ve içinde bulunduğu mesleği uzun süredir icra eden kişiler için öğrenilmesi oldukça kolay bir ingilizce türüdür. Bunun haricinde İş ingilizcesi kursu yardımı ile de öğrenilebilmektedir. Ülkemizde verilen ingilizcesi kursları ağırlıklı olarak genel iş ingilizcesi kurslarını kapsamaktadır. www.onlineisingilizcesi.com vb. istisnaları dışında iş ingilizcesi kursları, tıpkı diğer ingilizce kursları gibi kurs binalarında verilen eğitimler ile alınabilmektedir. Alınacak eğitimler sayesinde ingilizcesini ve özellikle iş ingilizcesini geliştiren çalışanlar bulundukları pozisyonlardan yükselme amacı taşırken, şirket sahipleri uluslararası pazarlarda adlarını duyurmaya çalışmaktadır.

ADVERTORIAL
 
2013-11-11 10:29:00 501 Paylaş
Yorumlar
Burçlar
Şeyda Özdalga
Diyet Listesi
Yemek Tarifleri
Rüya Tabirleri
Tüp Bebek Merkezleri
Çok Okunanlar
Bugün Bu Hafta Bugün

Erkekler neden terk eder?

Sevgi eksikliği
Başka birini sevme
Çapkınlık
Evlilik baskısı
Arkadaş baskısı

Haber3Group © 2001-2012 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.

Yazılım & Teknik Destek: Haber3 Grup